2. Procedure
Procedure
Title: Rekryteringstjänster - Kvalificerade roller, ledare och beslutsfattare inom IT och digitalisering
Description: Uppdraget omfattar tjänster vid rekrytering av kvalificerade roller, ledare och beslutsfattare inom IT och digitalisering för löpande avrop under avtalstiden.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79600000 Recruitment services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:136074:Lot:1