2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa specjalistycznego pojazdu do wywozu odpadów komunalnych dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Dębie w formie leasingu operacyjnego
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego typu śmieciarka dwuosiowa jednokomorowa o pojemności skrzyni ładunkowej min. 16 m3, DMC min. 18 000 kg z napędem ON wraz możliwością odbioru odpadów selektywnych, zmieszanych oraz ulegających biodegradacji w formie leasingu operacyjnego. Pojazd wykonany zgodnie z obowiązującymi normami.
Internal identifier: ZP-01/09/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144510 Vehicles for refuse
Additional classification (cpv): 34144511 Refuse-collection vehicles, 34114000 Specialist vehicles, 66114000 Financial leasing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego typu śmieciarka dwuosiowa jednokomorowa o pojemności skrzyni ładunkowej min. 16 m³, DMC min. 18 000 kg, z napędem ON, przystosowanego do odbioru odpadów selektywnych, zmieszanych oraz ulegających biodegradacji, w formie leasingu operacyjnego. Pojazd musi być wykonany zgodnie z obowiązującymi normami.
Quantity: 1 piece