2. Procedure
Procedure
Title: Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Kozietuły
Description: Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Kozietuły. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w Załączniku nr 9 do SWZ (OPZ) oraz we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ (Wzór Umowy).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zakup nowego średniego samochodu ratowniczogaśniczego dla OSP Kozietuły
Description: Zakup nowego średniego samochodu ratowniczogaśniczego dla OSP Kozietuły. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w Załączniku nr 9 do SWZ (OPZ) oraz we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ (Wzór Umowy).