650007-2026 - Competition
Czechia – Nuclear evaluation instruments – UPOL/PřF/KEF - Pixelové polovodičové detektory II
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: UPOL/PřF/KEF - Pixelové polovodičové detektory II
Description: Předmětem Veřejné zakázky je pořízení dvou kompaktních pixelových detektorů pro měření ionizujícího záření, zejména pro spektrální rentgenové/gama zobrazování vyžadující časově a energeticky rozlišenou pixelovou detekci. Dodávka musí zahrnovat kompletní detektory včetně čtecí elektroniky, potřebného napájení, komunikačního rozhraní, ovládacího a akvizičního softwaru a technické dokumentace. Minimální požadavky na předmět Veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními nebo jinými smluvními podmínkami, které jsou přílohou zadávací dokumentace. A to zejména Technickou specifikací a závazným Zněním smlouvy.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38940000 Nuclear evaluation instruments
Additional classification (cpv): 38945000 Gamma counters
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: UPOL/PřF/KEF - Pixelové polovodičové detektory II