2. Procedure
Procedure
Title: Kontroll och service teknikutrymmen
Description: Länsstyrelsen inbjuder till anbudslämning gällande regelbunden kontroll, service, underhåll, rådgivning samt 24/7 beredskap för Länsstyrelsens teknikutrymmen i Västra Götaland. Aktuella underhållsarbeten är utifrån framkommet behov vid kontroll och service av bland annat kylsystem, reservkraft, avbrottsfrikraft och släckanläggningar samt mindre förändringar som krävs för förändrad/förbättrad drift.
Internal identifier: 115-38000-2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79993000 Building and facilities management services
Additional classification (cpv): 50710000 Repair and maintenance services of electrical and mechanical building installations
5. Lot
Lot: LOT-0000