2. Procedure
Procedure
Title: Gastrotechnológia – technologické vybavenie kuchynskej prevádzky pre novú Vojenskú nemocnicu v Prešove
Description: Predmetom zákazky je zhotovenie diela spočívajúce v dodaní, doprave, montáži, osadení, napojení na médiá, uvedení do prevádzky a zaškolení obsluhy technologického vybavenia kuchynskej prevádzky novej nemocnice v Prešove, dimenzovanej na približne 3 300 jedál denne. Ide o tepelné, chladiace, prípravné, výdajné a nerezové zariadenia vrátane vzduchotechnických prvkov nad technológiou.
Internal identifier: 000370-882
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39310000 Catering equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 39314000 Industrial kitchen equipment, 42214100 Cooking ovens