2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i dostawa nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla jednostki OSP Chlewiska
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla jednostki OSP Chlewiska. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: RR.271.22.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Postępowanie jest prowadzone na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2026.793 t.j.) w trybie przetargu nieograniczonego.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
Additional classification (cpv): 34144200 Vehicles for the emergency services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla jednostki OSP Chlewiska Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ.