2. Procedure
Procedure
Title: Brandverzekering Gemeente Noardeast-Fryslân
Description: Het betreft een brandverzekering op basis van Uitgebreide gevaren t.b.v. de gemeente Noardeast-Fryslân .
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66515100 Fire insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De Overeenkomst heeft een looptijd van drie jaar met daarna een stilzwijgende verlenging telkens voor een termijn va 12 maanden. De maximale looptijd van de overeenkomst bedraagt 10 jaar en zal naar verwachting ingaan per 01 januari 2027.
650261-2026 - Mededinging
Nederland – Brandverzekeringen – Brandverzekering Gemeente Noardeast-Fryslân
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66515100 Brandverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: