2. Procedure
Procedure
Title: Bezgotówkowy zakup paliwa przy użyciu kart do pojazdów służbowych COS oraz COS-OPO w okresie od 01.12.2026 do 31.12.2028 r. lub do wyczerpania kwoty z umowy.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest bezgotówkowy zakup paliwa przy użyciu kart do pojazdów służbowych Centralnego Ośrodka Sportu oraz Ośrodków Przygotowań Olimpijskich w okresie 25 miesięcy od 01.12.2026 r. do 31.12.2028 r. lub do wyczerpania kwoty z umowy tj. w zależności co nastąpi pierwsze. Przewidywana ilość zakupu paliwa w okresie objętym umową wynosi: a) benzyna bezołowiowa PB 95 – 116 400 litrów; b) olej napędowy ON – 268 600 litrów. 2. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Internal identifier: NZ/P/6/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09100000 Fuels
Additional classification (cpv): 09132000 Petrol, 09134000 Gas oils
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Bezgotówkowy zakup paliwa przy użyciu kart do pojazdów służbowych Centralnego Ośrodka Sportu oraz Ośrodków Przygotowań Olimpijskich w okresie od 01.12.2026 do 31.12.2028 r. lub do wyczerpania kwoty z umowy.