See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH, PRODUKTÓW LECZNICZYCH, ŚRODKÓW KONTRASTOWYCH, ŚRODKÓW ŻYWIENIOWYCH SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA DLA SPSZOZ „ZDROJE” W PAKIETACH"
Description: Przedmiotem postępowania jest zawarcie umowy na dostawę środków dezynfekcyjnych, produktów leczniczych, środków kontrastowych, środków żywieniowych specjalnego przeznaczenia dla SPSZOZ „Zdroje”. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 41 części zwanych pakietami. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Oferta powinna obejmować całość przedmiotu zamówienia w danym pakiecie.
Internal identifier: 24/JD/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33631600 Antiseptics and disinfectants
Additional classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet Nr 1 - Środki do mycia i dezynfekcji skóry rąk
Description: Pakiet Nr 1 - Środki do mycia i dezynfekcji skóry rąk
Internal identifier: Pakiet Nr 1 - Środki do mycia i dezynfekcji skóry rąk
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet Nr 2 - Środek do dekontaminacji i skóry przed zabiegami dla noworodków i niemowląt
Description: Pakiet Nr 2 - Środek do dekontaminacji i skóry przed zabiegami dla noworodków i niemowląt
Internal identifier: Pakiet Nr 2 - Środek do dekontaminacji i skóry przed zabiegami dla noworodków i niemowląt
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet Nr 3 - Środki do dezynfekcji ran i błon śluzowych, do cewnikowania pęcherza moczowego
Description: Pakiet Nr 3 - Środki do dezynfekcji ran i błon śluzowych, do cewnikowania pęcherza moczowego
Internal identifier: Pakiet Nr 3 - Środki do dezynfekcji ran i błon śluzowych, do cewnikowania pęcherza moczowego
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet Nr 4 - Środki do czyszczenia i pielęgnacji skóry u chorych nietrzymających moczu i kału
Description: Pakiet Nr 4 - Środki do czyszczenia i pielęgnacji skóry u chorych nietrzymających moczu i kału
Internal identifier: Pakiet Nr 4 - Środki do czyszczenia i pielęgnacji skóry u chorych nietrzymających moczu i kału
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet Nr 5 - Środki do dezynfekcji narzędzi stomatologicznych nie zawierające aldehydów
Description: Pakiet Nr 5 - Środki do dezynfekcji narzędzi stomatologicznych nie zawierające aldehydów i kału
Internal identifier: Pakiet Nr 5 - Środki do dezynfekcji narzędzi stomatologicznych nie zawierające aldehydów
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet Nr 6 - Dezynfekcja powierzchni i inkubatorów
Description: Pakiet Nr 6 - Dezynfekcja powierzchni i inkubatorów
Internal identifier: Pakiet Nr 6 - Dezynfekcja powierzchni i inkubatorów
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet Nr 7 - Preparat do mycia i dezynfekcji w myjni endoskopowej EDT typ 2 i typ 3 OLYMPUS - posiadanych przez Zamawiającego
Description: Pakiet Nr 7 - Preparat do mycia i dezynfekcji w myjni endoskopowej EDT typ 2 i typ 3 OLYMPUS - posiadanych przez Zamawiającego
Internal identifier: Pakiet Nr 7 - Preparat do mycia i dezynfekcji w myjni endoskopowej EDT typ 2 i typ 3 OLYMPUS - posiadanych przez Zamawiającego
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet Nr 8 - Preparaty do dezynfekcji i mycia myjni - dezynfektor KEN posiadanych przez Zamawiającego
Description: Pakiet Nr 8 - Preparaty do dezynfekcji i mycia myjni - dezynfektor KEN posiadanych przez Zamawiającego
Internal identifier: Pakiet Nr 8 - Preparaty do dezynfekcji i mycia myjni - dezynfektor KEN posiadanych przez Zamawiającego
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet Nr 9 - Gaziki włókninowe nasączone alkoholem do dezynfekcji skóry przed iniekcją
Description: Pakiet Nr 9 - Gaziki włókninowe nasączone alkoholem do dezynfekcji skóry przed iniekcją
Internal identifier: Pakiet Nr 9 - Gaziki włókninowe nasączone alkoholem do dezynfekcji skóry przed iniekcją
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet Nr 10 - Środki do dezynfekcji skóry - system zamknięty Sterisol (funkcjonujący w szpitalu)
Description: Pakiet Nr 10 - Środki do dezynfekcji skóry - system zamknięty Sterisol (funkcjonujący w szpitalu)
Internal identifier: Pakiet Nr 10 - Środki do dezynfekcji skóry - system zamknięty Sterisol (funkcjonujący w szpitalu)
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet Nr 11 - Preparat do zamgławiania powierzchni przy użyciu aparatu NOCOSPRAY posiadanego przez zamawiającego
Description: Pakiet Nr 11 - Preparat do zamgławiania powierzchni przy użyciu aparatu NOCOSPRAY posiadanego przez zamawiającego
Internal identifier: Pakiet Nr 11 - Preparat do zamgławiania powierzchni przy użyciu aparatu NOCOSPRAY posiadanego przez zamawiającego
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet Nr 12 - Preparaty do dezynfekcji i mycia basenów- dezynfektor STEELCO posiadany przez zamawiającego
Description: Pakiet Nr 12 - Preparaty do dezynfekcji i mycia basenów- dezynfektor STEELCO posiadany przez zamawiającegoo
Internal identifier: Pakiet Nr 12 - Preparaty do dezynfekcji i mycia basenów- dezynfektor STEELCO posiadany przez zamawiającego
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet Nr 13 - Chusteczki do optyki i sprzętu okulistycznego
Description: Pakiet Nr 13 - Chusteczki do optyki i sprzętu okulistycznego
Internal identifier: Pakiet Nr 13 - Chusteczki do optyki i sprzętu okulistycznego
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet Nr 14 - Preparaty do urządzeń będących na gwarancji w Centralnej Sterylizatorni
Description: Pakiet Nr 14 - Preparaty do urządzeń będących na gwarancji w Centralnej Sterylizatorni
Internal identifier: Pakiet Nr 14 - Preparaty do urządzeń będących na gwarancji w Centralnej Sterylizatorni
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet Nr 15 - Środki do dezynfekcji powierzchni nie zawierające aldehydów
Description: Pakiet Nr 15 - Środki do dezynfekcji powierzchni nie zawierające aldehydów
Internal identifier: Pakiet Nr 15 - Środki do dezynfekcji powierzchni nie zawierające aldehydów
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet Nr 16 - Lawaseptyka ran, mycie i dekontaminacja skóry oraz błon śluzowych w przypadku MRSA
Description: Pakiet Nr 16 - Lawaseptyka ran, mycie i dekontaminacja skóry oraz błon śluzowych w przypadku MRSA
Internal identifier: Pakiet Nr 16 - Lawaseptyka ran, mycie i dekontaminacja skóry oraz błon śluzowych w przypadku MRSA
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet Nr 17 - Preparat do zamgławiania powierzchni przy użyciu aparatu NOCOSPRAY posiadanego przez zamawiającego (objętego gwarancją do 30.11.2027 r.)
Description: Pakiet Nr 17 - Preparat do zamgławiania powierzchni przy użyciu aparatu NOCOSPRAY posiadanego przez zamawiającego (objętego gwarancją do 30.11.2027 r.)A
Internal identifier: Pakiet Nr 17 - Preparat do zamgławiania powierzchni przy użyciu aparatu NOCOSPRAY posiadanego przez zamawiającego (objętego gwarancją do 30.11.2027 r.)
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet Nr 18 - Produkt do dezynfekcji inkubatora neonatologicznego
Description: Pakiet Nr 18 - Produkt do dezynfekcji inkubatora neonatologicznego
Internal identifier: Pakiet Nr 18 - Produkt do dezynfekcji inkubatora neonatologicznego
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet Nr 19 - Produkt do dezynfekcji linii infuzyjnej
Description: Pakiet Nr 19 - Produkt do dezynfekcji linii infuzyjnej
Internal identifier: Pakiet Nr 19 - Produkt do dezynfekcji linii infuzyjnej
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet Nr 20 - Preparat do dezynfekcji skóry przed zabiegami diagnostycznymi dla noworodków i małych dzieci
Description: Pakiet Nr 20 - Preparat do dezynfekcji skóry przed zabiegami diagnostycznymi dla noworodków i małych dzieci
Internal identifier: Pakiet Nr 20 - Preparat do dezynfekcji skóry przed zabiegami diagnostycznymi dla noworodków i małych dzieci
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet Nr 21 - Lawaseptyka rany oparzeniowej
Description: Pakiet Nr 21 - Lawaseptyka rany oparzeniowej
Internal identifier: Pakiet Nr 21 - Lawaseptyka rany oparzeniowej
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet Nr 22 - Preparaty do sprzętu medycznego i powierzchni w Centralnej Sterylizatorni
Description: Pakiet Nr 22 - Preparaty do sprzętu medycznego i powierzchni w Centralnej Sterylizatorni
Internal identifier: Pakiet Nr 22 - Preparaty do sprzętu medycznego i powierzchni w Centralnej Sterylizatorni
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet Nr 23 - Preparat do dezynfekcji skóry przed zabiegami diagnostycznymi dla dorosłych
Description: Pakiet Nr 23 - Preparat do dezynfekcji skóry przed zabiegami diagnostycznymi dla dorosłych
Internal identifier: Pakiet Nr 23 - Preparat do dezynfekcji skóry przed zabiegami diagnostycznymi dla dorosłych
Lot: LOT-0024
Title: Pakiet Nr 24 - Rękawiczki do czyszczenia i pielęgnacji skóry u chorych nietrzymających moczu i kału
Description: Pakiet Nr 24 - Rękawiczki do czyszczenia i pielęgnacji skóry u chorych nietrzymających moczu i kału
Internal identifier: Pakiet Nr 24 - Rękawiczki do czyszczenia i pielęgnacji skóry u chorych nietrzymających moczu i kału
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet Nr 25 - Preparat do szybkiej dezynfekcji inkubatora neonatologicznego
Description: Pakiet Nr 25 - Preparat do szybkiej dezynfekcji inkubatora neonatologicznego
Internal identifier: Pakiet Nr 25 - Preparat do szybkiej dezynfekcji inkubatora neonatologicznego
Lot: LOT-0026
Title: Pakiet Nr 26 - Preparaty do dezynfekcji i mycia w myjni endoskopowej mini EDT typ 2
Description: Pakiet Nr 26 - Preparaty do dezynfekcji i mycia w myjni endoskopowej mini EDT typ 2
Internal identifier: Pakiet Nr 26 - Preparaty do dezynfekcji i mycia w myjni endoskopowej mini EDT typ 2
Lot: LOT-0027
Title: Pakiet Nr 27 - Preparat do dezynfekcji powierzchni i wyposażenia pomieszczeń metodą zamgławiania za pomocą urządzenia AEROSEPT 500
Description: Pakiet Nr 27 - Preparat do dezynfekcji powierzchni i wyposażenia pomieszczeń metodą zamgławiania za pomocą urządzenia AEROSEPT 500
Internal identifier: Pakiet Nr 27 - Preparat do dezynfekcji powierzchni i wyposażenia pomieszczeń metodą zamgławiania za pomocą urządzenia AEROSEPT 500
Lot: LOT-0028
Title: Pakiet Nr 28 - Preparat do dezynfekcji powierzchni sanitarnych
Description: Pakiet Nr 28 - Preparat do dezynfekcji powierzchni sanitarnych00
Internal identifier: Pakiet Nr 28 - Preparat do dezynfekcji powierzchni sanitarnych
Lot: LOT-0029
Title: Pakiet Nr 29 - Preparaty do profilaktyki ZUM dla pacjentów przewlekle cewnikowanych
Description: Pakiet Nr 29 - Preparaty do profilaktyki ZUM dla pacjentów przewlekle cewnikowanych
Internal identifier: Pakiet Nr 29 - Preparaty do profilaktyki ZUM dla pacjentów przewlekle cewnikowanych
Lot: LOT-0030
Title: Pakiet Nr 30 - Gąbki jednorazowe do dekontaminacji skóry przed zabiegami operacyjnymi
Description: Pakiet Nr 30 - Gąbki jednorazowe do dekontaminacji skóry przed zabiegami operacyjnymi
Internal identifier: Pakiet Nr 30 - Gąbki jednorazowe do dekontaminacji skóry przed zabiegami operacyjnymi
Lot: LOT-0031
Title: Pakiet Nr 31 - Preparaty do Myjni -Dezynfektora Medivators Advantage Plus ( będącej na gwarancji do 17.12.2027 r.)
Description: Pakiet Nr 31 - Preparaty do Myjni -Dezynfektora Medivators Advantage Plus ( będącej na gwarancji do 17.12.2027 r.)
Internal identifier: Pakiet Nr 31 - Preparaty do Myjni -Dezynfektora Medivators Advantage Plus ( będącej na gwarancji do 17.12.2027 r.)
Lot: LOT-0032
Title: Pakiet Nr 32 - Preparaty do dezynfekcji komory laminarnej w aptece
Description: Pakiet Nr 32 - Preparaty do dezynfekcji komory laminarnej w aptece
Internal identifier: Pakiet Nr 32 - Preparaty do dezynfekcji komory laminarnej w aptece
Lot: LOT-0033
Title: Pakiet Nr 33 - Dezynfekcja wstępna narzędzi na blokach operacyjnych i gabinetach zabiegowych
Description: Pakiet Nr 33 - Dezynfekcja wstępna narzędzi na blokach operacyjnych i gabinetach zabiegowych
Internal identifier: Pakiet Nr 33 - Dezynfekcja wstępna narzędzi na blokach operacyjnych i gabinetach zabiegowych
Lot: LOT-0034
Title: Pakietu Nr 34 - Środki kontrastowe I
Description: Pakietu Nr 34 - Środki kontrastowe I
Internal identifier: Pakietu Nr 34 - Środki kontrastowe I
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Lot: LOT-0035
Title: Pakietu Nr 35 - Środki kontrastowe II
Description: Pakietu Nr 35 - Środki kontrastowe II
Internal identifier: Pakietu Nr 35 - Środki kontrastowe II
Lot: LOT-0036
Title: Pakietu Nr 36 - Dieta doustna I
Description: Pakietu Nr 36 - Dieta doustna I
Internal identifier: Pakietu Nr 36 - Dieta doustna I
Lot: LOT-0037
Title: Pakietu Nr 37 - Dieta doustna II
Description: Pakietu Nr 37 - Dieta doustna II
Internal identifier: Pakietu Nr 37 - Dieta doustna II
Lot: LOT-0038
Title: Pakietu Nr 38 - Leki różne I
Description: Pakietu Nr 38 - Leki różne I
Internal identifier: Pakietu Nr 38 - Leki różne I
Lot: LOT-0039
Title: Pakietu Nr 39 - Leki różne II
Description: Pakietu Nr 39 - Leki różne II
Internal identifier: Pakietu Nr 39 - Leki różne II
Lot: LOT-0040
Title: Pakietu Nr 40 - Leki różne III
Description: Pakietu Nr 40 - Leki różne III
Internal identifier: Pakietu Nr 40 - Leki różne III
Lot: LOT-0041
Title: Pakietu Nr 41 - Leki różne IV
Description: Pakietu Nr 41 - Leki różne IVI
Internal identifier: Pakietu Nr 41 - Leki różne IV