650406-2026 - Competition
Poland – Planting and maintenance services of green areas – Adaptacja gminy Śrem do zmian klimatu - budowa błękitno-zielonej infrastruktury - etap II - Nasadzenia drzew na terenie Śremu
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Adaptacja gminy Śrem do zmian klimatu - budowa błękitno-zielonej infrastruktury - etap II - Nasadzenia drzew na terenie Śremu
Description: Zamówienie obejmuje wykonanie nasadzeń drzew na terenie Śremu w rejonie ulicy Przemysłowej, Zamenhoffa, Długiej oraz gen. D. Chłapowskiego. Dokładne miejsca nasadzeń wskazane zostaną przez zamawiającego przed przystąpieniem do realizacji prac. W zakres prac wchodzi m.in.: 1. usunięcie darni i wykopanie dołów pod nasadzenia - zgodnie z dokumentacją; 2. dostawa i posadzenie 78 szt. drzew w składzie gatunkowym i o parametrach określonych w dokumentacji projektowej; 3. zabezpieczenie taśmą ogrodniczą, wykonanie misy wyściółkowanych korą sosnową - zgodnie z dokumentacją; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ.
Internal identifier: BP.271.31.2026.IJ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
Additional classification (cpv): 77312000 Weed-clearance services, 77300000 Horticultural services, 77211500 Tree-maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001