See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Nakup energetsko učinkovitih delovnih postaj in prenosnih računalnikov
Description: Nakup energetsko učinkovitih delovnih postaj in prenosnih računalnikov v treh sklopih. Oprema na posameznem sklopu je opisana v dokumentu Tehnične specifikacije.
Internal identifier: JN-13/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213000 Personal computers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Prenosni računalnik
Description: Energetsko učinkoviti prenosni računalniki - 40 kos.
Internal identifier: 555462
Additional classification (cpv): 30213100 Portable computers
Lot: LOT-0002
Title: Zmogljivejši prenosni računalnik
Description: Energetsko učinkovit zmogljivejši prenosni računalnik - 10 kos.
Internal identifier: 555463
Lot: LOT-0003
Title: Namizna delovna postaja
Description: Energetsko učinkovita namizna delovna postaja - 800 kos.
Internal identifier: 555464