650434-2026 - Competition
Poland – Architectural, construction, engineering and inspection services – Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa, montaż, uruchomienie i przekazanie do eksploatacji jednostki gazowej szczytowej OCGT Jaworzno w lokalizacji TAURON Wytwarzanie S.A. - Oddział Elektrownia Jaworzno III”.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa, montaż, uruchomienie i przekazanie do eksploatacji jednostki gazowej szczytowej OCGT Jaworzno w lokalizacji TAURON Wytwarzanie S.A. - Oddział Elektrownia Jaworzno III”.
Description: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa, montaż, uruchomienie i przekazanie do eksploatacji jednostki gazowej szczytowej OCGT Jaworzno w lokalizacji TAURON Wytwarzanie S.A. - Oddział Elektrownia Jaworzno III”. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia został określony we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Internal identifier: PZP/TW/07868/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0001