650438-2026 - Competition
Lithuania – Security cameras – (2026-ESO-790) Vaizdo stebėjimo sistemų su intelektika projektavimas, įrengimas ir aptarnavimas
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: (2026-ESO-790) Vaizdo stebėjimo sistemų su intelektika projektavimas, įrengimas ir aptarnavimas
Description: Pasiūlymai bus vertinami pagal ekonomiškai naudingiausio pasiūlymo vertinimo kriterijų - kainą. Pirkime bus tikrinamas atitikimas PĮ 58 straipsnio 4(1) dalies 1, 2, 3, 6 punktų reikalavimams (BPS 12.5, ir 13.4 p.). Pirkime bus tikrinamas atitikimas PĮ 50 straipsnio 9 dalies ir VPĮ 47 straipsnio 9 dalies reikalavimams (BPS 14.2 p.). Per didele ir nepriimtina pasiūlymo kaina bus laikoma tokia kaina, kuri viršys 200 000,00 EUR be PVM. Galutinio pasiūlymo galiojimas užtikrinamas 1 proc. dydžio bauda nuo Sutarties kainos EUR be PVM. Su laimėjusiu tiekėju Sutartis sudaroma maksimaliai galimai Sutarties vertei – 200 000,00 EUR be PVM sumai. Pašalinimo pagrindai ir kvalifikacijos reikalavimai nurodomi SPS priede „Reikalavimai tiekėjams".
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35125300 Security cameras
Additional classification (cpv): 31210000 Electrical apparatus for switching or protecting electrical circuits, 32420000 Network equipment, 72260000 Software-related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0