650444-2026 - Competition
Bulgaria – Tyres for heavy/light-duty vehicles – Доставка на гуми с тежък режим на експлоатация
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleДоставка на гуми с тежък режим на експлоатация
DescriptionДоставка на гуми с тежък режим на експлоатация съгласно спецификация. Офертата е за доставка на 64 вида гуми.
Internal identifier604525
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34350000 Tyres for heavy/light-duty vehicles
5. Lot
LotLOT-0001