650477-2026 - Competition
Poland – Network equipment – Rozbudowa infrastruktury sieciowej Core Data Center oraz Out-of-Band Management
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Rozbudowa infrastruktury sieciowej Core Data Center oraz Out-of-Band Management
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń wraz z licencjami i subskrypcjami w celu rozbudowy infrastruktury sieciowej Core Data Center oraz Out-of-Band Management wraz z usługami wsparcia technicznego i serwisu gwarancyjnego. 1.1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1.1.1. Dostawę 8 sztuk przełączników klasy Core Data Center wraz z wymaganymi zasilaczami, wentylatorami, systemem operacyjnym, elementami montażowymi i kablami zasilającymi. 1.1.2. Dostawę 4 sztuk modułów rozszerzeń 400G QSFP-DD przeznaczonych do rozbudowy posiadanej platformy Cisco Nexus N9K-C9408. 1.1.3. Dostawę 24 sztuk przełączników Out-of-Band Management (OOB) wraz z modułami uplink 8x10G, zasilaczami redundantnymi, okablowaniem zasilającym, elementami montażowymi i wyposażeniem do stackowania. 1.1.4. Dostawę wkładek optycznych i miedzianych zgodnie z zestawieniem asortymentowym OPZ. 1.1.5. Dostawę licencji i kontraktów Wsparcia technicznego zgodnie z poziomem wskazanym w BOM, tj. subskrypcji Cisco SNTC 8x5xNBD na okres 36 miesięcy dla przełączników Core Data Center i przełączników OOB oraz subskrypcji Cisco DNA Essentials na okres 5 lat dla przełączników OOB bądź równoważnych. 1.1.6. Świadczenie usług Wsparcia technicznego. 1.1.7. Świadczenie usług Serwisu gwarancyjnego. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (również „OPZ”). 3. Wszystkie wymagania określone w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, jako niezgodnej z warunkami zamówienia. 4. Zamawiający w myśl art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 5. Zamawiający jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO”. 6. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy eZamówienia Urzędu Zamówień Publicznych - https://ezamowienia.gov.pl/pl/. 7. Zamawiający zastrzega, iż zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 8. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, według wymagań ściśle określonych w SWZ. 9. Zamawiający nie udzieli zamówienia jeśli zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dot. środków organizacyjnych w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (DZ. Urz. UE nr L 229/1 z 31.7.2014) oraz wykluczy Wykonawcę w przypadku zaistnienia co najmniej jednej z przesłanek wykluczenia określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 514) – w celu potwierdzenia braku postaw do wykluczenia należy złożyć wraz z ofertą oświadczenie stanowiące załącznik nr 7 do Formularza oferty. 10. Zamawiający, w przypadku zaoferowania rozwiązania równoważnego, żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych, na potwierdzenie spełniania kryteriów równoważności oprogramowania, określonych w Rozdziale II SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia - zgodnie z pkt. 6 Rozdziału I SWZ.
Internal identifier: COI-ZAK.262.44.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment
Additional classification (cpv): 32422000 Network components, 32424000 Network infrastructure, 48000000 Software package and information systems, 72250000 System and support services, 72611000 Technical computer support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: zgodnie z OPZ