2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa mebli na potrzeby RZGW w Bydgoszczy i jednostek podległych.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych mebli biurowych i foteli obrotowych na potrzeby Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy wraz z ich rozładunkiem, wniesieniem oraz z montażem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, w siedzibie Zamawiającego oraz w jego jednostkach organizacyjnych, uprzątnięcie miejsca pracy z wszelkich pozostałości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej części zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Internal identifier: D.ROZ.270.2.66.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39110000 Seats, chairs and related products, and associated parts
Additional classification (cpv): 39120000 Tables, cupboards, desk and bookcases, 39130000 Office furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa mebli na potrzeby Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy
Description: Dostawa mebli na potrzeby siedzib Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy - adresy dostaw: Al. Adama Mickiewicza 15 Bydgoszcz oraz Kurpińskiego 9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Internal identifier: część 1
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa mebli na potrzeby Zarządu Zlewni w Inowrocławiu
Description: Dostawa mebli na potrzeby siedziby Zarządu Zlewni w Inowrocławiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Internal identifier: część 2
Lot: LOT-0003
Title: Dostawa mebli na potrzeby Zarządu Zlewni w Pile
Description: Dostawa mebli na potrzeby Zarządu Zlewni w Pile. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Internal identifier: część 3