See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Nákup potravín pre CSS Ametyst na rok 2027
Description: Predmetom zákazky je nákup potravín pre centrum sociálnych služieb rozdelený do 7 častí. Časť 1. Chlieb a pečivo Časť 2. Mrazené a chladené potraviny Časť 3. Mliečne výrobky a vajíčka Časť 4. Chladené a mrazené mäso a ryby Časť 5. Mäsové výrobky Časť 6. Ovocie a zelenina Časť 7. Rôzne potraviny Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane požiadaviek a špecifikácií jednotlivých tovarov, ktoré sú predmetom zákazky, tvorí časť súťažných podkladov B1. Opis predmetu zákazky a spôsob určenia ceny.
Internal identifier: NDL/2026/AMET/1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Časť 1. Chlieb a pečivo
Description: Predmetom zákazky je nákup rôznych druhov pekárenských výrobkov ako chlieb, rožky, raňajkové pečivo, záviny, šišky, bábovka, biely koláč, dodanie tovaru a vyloženie tovaru v mieste dodania v súlade s príslušnými legislatívnymi a hygienickými predpismi. Množstvá sú určené podľa súčasného počtu stravníkov a nie sú pre obstarávateľa záväzné, nakoľko sa ich počet počas zmluvného vzťahu môže zmeniť. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane požiadaviek a špecifikácií jednotlivých tovarov, ktoré sú predmetom zákazky, tvorí časť súťažných podkladov B1. Opis predmetu zákazky a spôsob určenia ceny.
Internal identifier: NDL/2026/AMET/1 - 1
Lot: LOT-0002
Title: Časť 2. Mrazené a chladené potraviny
Description: Predmetom zákazky je nákup mrazených výrobkov a chladených potravín ako je mrazená zelenina, mrazené polotovary, šaláty, dodanie tovaru do miesta dodania a vyloženie tovaru v mieste dodania v súlade s príslušnými legislatívnymi a hygienickými predpismi. Bližší opis predmetu zákazky je uvedený v nižšie uvedenej tabuľke pri jednotlivých položkách. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane požiadaviek a špecifikácií jednotlivých tovarov, ktoré sú predmetom zákazky, tvorí časť súťažných podkladov B1. Opis predmetu zákazky a spôsob určenia ceny.
Internal identifier: NDL/2026/AMET/1 - 2
Lot: LOT-0003
Title: Časť 3. Mliečne výrobky a vajíčka
Description: Predmetom zákazky je nákup tovarov ako mliečne výrobky vajcia, droždie, bryndza, majonéza, tatárska omáčka ,dodanie tovaru do miesta dodania a vyloženie tovaru v mieste dodania v súlade s príslušnými legislatívnymi a hygienickými predpismi. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane požiadaviek a špecifikácií jednotlivých tovarov, ktoré sú predmetom zákazky, tvorí časť súťažných podkladov B1. Opis predmetu zákazky a spôsob určenia ceny.
Internal identifier: NDL/2025/AMET/1 - 3
Main classification (cpv): 15500000 Dairy products
Additional classification (cpv): 15510000 Milk and cream, 15551000 Yoghurt and other fermented milk products, 15871273 Mayonnaise, 15540000 Cheese products, 03142500 Eggs
Lot: LOT-0004
Title: Časť 4. Chladené a mrazené mäso a ryby
Description: Predmetom zákazky je nákup mäsa chladeného, mrazeného a rýb, dodanie tovaru do miesta dodania a vyloženie tovaru v mieste dodania v súlade s príslušnými legislatívnymi a hygienickými predpismi. Bližší opis predmetu zákazky je uvedený v nižšie uvedenej tabuľke pri jednotlivých položkách. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane požiadaviek a špecifikácií jednotlivých tovarov, ktoré sú predmetom zákazky, tvorí časť súťažných podkladov B1. Opis predmetu zákazky a spôsob určenia ceny.
Internal identifier: NDL/2026/AMET/1 - 4
Lot: LOT-0005
Title: Časť 5. Mäsové výrobky
Description: Predmetom zákazky sú mäsové výrobky ako slanina, oškvarky, jaternice, nátierky, šunka dodanie tovaru do miesta dodania a vyloženie tovaru v mieste dodania v súlade s príslušnými legislatívnymi a hygienickými predpismi. Verejný obstarávateľ požaduje dodávať mäsové výrobky výhradne zo Slovenska. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane požiadaviek a špecifikácií jednotlivých tovarov, ktoré sú predmetom zákazky, tvorí časť súťažných podkladov B1. Opis predmetu zákazky a spôsob určenia ceny.
Internal identifier: NDL/2026/AMET/1 - 5
Additional classification (cpv): 15130000 Meat products, 15131130 Sausages, 15131210 Gammon, 15871274 Sandwich spreads
Lot: LOT-0006
Title: Časť 6. Ovocie a zelenina
Description: Predmetom zákazky je nákup rôznych druhov ovocia a zeleniny, dodanie tovaru do miesta dodania a vyloženie tovaru v mieste dodania v súlade s príslušnými legislatívnymi a hygienickými predpismi Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane požiadaviek a špecifikácií jednotlivých tovarov, ktoré sú predmetom zákazky, tvorí časť súťažných podkladov B1. Opis predmetu zákazky a spôsob určenia ceny.
Internal identifier: NDL/2026/AMET/1 - 6
Additional classification (cpv): 03220000 Vegetables, fruits and nuts, 03212100 Potatoes
Lot: LOT-0007
Title: Časť 7. Rôzne potraviny
Description: Predmetom zákazky je nákup rôznych potravinárskych výrobkov (cestoviny, DIA produkty, múka ryža, sušené strukoviny, puding, mak, sušené ovocie a huby, oleje, cukry, džemy, rôzne pochutiny, korenia, ochucovadlá, paštéty, sterilizované ovocie a zelenina, sušienky, napolitánky, cukrovinky, kakao, čaj káva, sirup..), dodanie tovaru do miesta dodania a vyloženie tovaru v mieste dodania v súlade s príslušnými legislatívnymi a hygienickými predpismi. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane požiadaviek a špecifikácií jednotlivých tovarov, ktoré sú predmetom zákazky, tvorí časť súťažných podkladov B1. Opis predmetu zákazky a spôsob určenia ceny.
Internal identifier: NDL/2026/AMET/1 - 7
Additional classification (cpv): 15332200 Jams and marmalades; fruit jellies; fruit or nut purée and pastes, 15800000 Miscellaneous food products, 15981200 Sparkling mineral water, 15830000 Sugar and related products, 15840000 Cocoa; chocolate and sugar confectionery, 15400000 Animal or vegetable oils and fats, 15235000 Preserved fish, 15850000 Pasta products, 15980000 Non-alcoholic beverages, 15820000 Rusks and biscuits; preserved pastry goods and cakes, 15860000 Coffee, tea and related products, 15331400 Preserved and/or canned vegetables
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: NDL/2026/AMET/1
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 15000000 Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Časť 1. Chlieb a pečivo
Interný identifikátor: NDL/2026/AMET/1 - 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: NDL/2026/AMET/1 - 2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: NDL/2025/AMET/1 - 3
Hlavná klasifikácia (cpv): 15500000 Mliečne výrobky
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15510000 Mlieko a smotana, 15551000 Jogurt a ostatné fermentované mliečne výrobky, 15871273 Majonéza, 15540000 Syrárske výrobky, 03142500 Vajcia
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: NDL/2026/AMET/1 - 4
Časť: LOT-0005
Názov: Časť 5. Mäsové výrobky
Interný identifikátor: NDL/2026/AMET/1 - 5
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15130000 Mäsové výrobky, 15131130 Klobásy/párky/saláma/jaternice, 15131210 Údená šunka/slanina, 15871274 Nátierky na chlieb
Časť: LOT-0006
Názov: Časť 6. Ovocie a zelenina
Interný identifikátor: NDL/2026/AMET/1 - 6
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 03220000 Zelenina, ovocie a orechy, 03212100 Zemiaky
Časť: LOT-0007
Názov: Časť 7. Rôzne potraviny
Interný identifikátor: NDL/2026/AMET/1 - 7
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15332200 Džemy a marmelády, ovocné želé; ovocné alebo orechové pyré a pasty/pretlaky, 15800000 Rôzne potravinárske výrobky, 15981200 Sýtené minerálne vody, 15830000 Cukor a jemu príbuzné výrobky, 15840000 Kakao; čokoláda a cukrovinky, 15400000 Živočíšne alebo rastlinné oleje a tuky, 15235000 Konzervované ryby, 15850000 Cestoviny, 15980000 Nealkoholické nápoje, 15820000 Sucháre a piškóty; trvanlivé pečivo a cukrovinky, 15860000 Káva, čaj a príbuzné produkty, 15331400 Nakladaná a/alebo konzervovaná zelenina