2. Procedure
Procedure
Title: UK2LF – Dodávka přepínačů pro MFB
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a instalace nových, dosud neužívaných, nerepasovaných a plně funkčních přepínačů resp. dodávka aktivní síťové infrastruktury primárně pro budovu MFB a dále pro budovu Kampus Plzeňská v následujícím rozsahu: dodávka páteřních přepínačů, přístupových přepínačů s podporou multi-rate, přístupových přepínačů, centrálního managementu, systému řízení přístupu do sítě (NAC), analytiky provozu, včetně licencí, servisní podpory, propojovacích kabelů a transceiverů a to vše dle zadávací dokumentace a zejm. dle technické specifikace veřejné zakázky.
Internal identifier: UK2LF – Dodávka přepínačů pro MFB
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001