650546-2026 - Competition
Belgium – Vehicles for refuse – Aankoop van een kraantrechtervuilniswagen met weegsysteem en onderhouds-en herstellingscontract
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Aankoop van een kraantrechtervuilniswagen met weegsysteem en onderhouds-en herstellingscontract
Description: Deze opdracht is een opdracht voor leveringen zoals bepaald in artikel 2,20° van de Wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016. Voorwerp van deze leveringen: Aankoop van een kraantrechtervuilniswagen met onderhouds- en herstellingscontract. Toelichting: De opdracht omhelst het leveren van een kraantrechtervuilniswagen geschikt voor inzamelen van restafval-,PMD-,GFT-,papier/karton-,glasafval. De wagen is uitgerust met een belading- en weegsysteem.
Internal identifier: 2026-3
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 34144510 Vehicles for refuse
Additional classification (cpv): 90511000 Refuse collection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2026-3 - 1
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 90511000 Refuse collection services, 90511100 Urban solid-refuse collection services, 90511300 Litter collection services