See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: „Dostawa materiałów biurowych dla RZGW w Warszawie i jednostek podległych.”
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów biurowych dla Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Warszawie i jednostek podległych na okres 12 miesięcy z podziałem na 6 części 4.2 Zamawiający informuje, że: 4.2.1 Dopuszcza składanie ofert częściowych 4.2.2 Dokonał podziału zamówienia na 6 części: 1/Dostawa materiałów biurowych dla RZGW w Warszawie i jednostek podległych - część 1 Zarząd Zlewni w Ciechanowie 2/ Dostawa materiałów biurowych dla RZGW w Warszawie i jednostek podległych. - część 2 Zarząd Zlewni w Dębem 3/ Dostawa materiałów biurowych dla RZGW w Warszawie i jednostek podległych - część 3 Zarząd Zlewni w Piotrkowie Trybunalskim 4/ Dostawa materiałów biurowych dla RZGW w Warszawie i jednostek podległych - część 4 Zarząd Zlewni w Radomiu 5/ Dostawa materiałów biurowych dla RZGW w Warszawie i jednostek podległych - część 5 Zarząd Zlewni w Łowiczu 6/ Dostawa materiałów biurowych dla RZGW w Warszawie i jednostek podległych - część 6 Zarząd Zlewni we Włocławku 4.2.3. Zamawiający nie dopuszcza dalszego podziału zamówienia w ramach poszczególnych części. 4.3 Wykonawca może złożyć ofertę na jedną albo więcej części zamówienia. 4.4 Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 4.5 Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 2.1 Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych – zwanej dalej „ustawą Pzp” – oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR” – w trybie przetargu nieograniczonego. 2.2 Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2.3 Stosownie do art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający zastrzega sobie prawo unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeśli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części przedmiotowego zamówienia, nie zostaną mu przyznane. W przypadku unieważnienia na podstawie ww. przesłanki, Wykonawcom nie przysługuje zwrot kosztów uczestnictwa w postępowaniu 7.3 W postępowaniu nie ustanawia się warunków udziału w postępowaniu. 13. TERMIN ZWIĄZANIA OFERTĄ. Wykonawca pozostaje związany złożoną ofertą do dnia 16.01.2027 r. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Termin realizacji zamówienia dla części od 1 do 6 – przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy lub do wyczerpania maksymalnej kwoty wskazanej w §3 ust. 2 wzoru Umowy w zależności od tego, które z tych zdarzeń wystąpi jako pierwsze. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania każdej z umówionych dostaw Przedmiotu Umowy w terminie do ……………… (zgodnie z ofertą Wykonawcy) jednakże nie dłuższym niż 5 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia przez Zamawiającego. UWAGA: Termin dostawy stanowi dodatkowe kryterium oceny oferty.
Internal identifier: W.ROZ.270.2.53.2026/ZZC
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Termin składania ofert został skrócony na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Main features of the procedure: Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r. poz. 793 t.j. ze zm.) – zwanej dalej „ustawą Pzp” – oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR” – w trybie przetargu nieograniczonego. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Stosownie do art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający zastrzega sobie prawo unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeśli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części przedmiotowego zamówienia, nie zostaną mu przyznane. W przypadku unieważnienia na podstawie ww. przesłanki, Wykonawcom nie przysługuje zwrot kosztów uczestnictwa w postępowaniu 3.1 Zgodnie z art. 61 ust. 1 ustawy Pzp, z zastrzeżeniem wyjątków, o których mowa w niniejszej specyfikacji warunków zamówienia – zwanej dalej „SWZ” - komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się w formie elektronicznej, za pośrednictwem Platformy e-Zamawiający, tj. platformy Marketplanet OnePlace, zwanej dalej „Platformą”. Uwaga! Przed przystąpieniem do składania oferty, Wykonawca jest zobowiązany zapoznać się z instrukcją zamieszczoną bezpośrednio na platformie. 3.2 Korzystanie z Platformy jest nieodpłatne. Zamawiający będzie się komunikował z Wykonawcami za pośrednictwem platformy zakupowej znajdującej się pod adresem: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl/app/login . 3.3 Dokumenty związane z postępowaniem Zamawiający zamieszcza na Platformie w zakładce z przedmiotowym postępowaniem. 3.4 Wymagania techniczne i organizacyjne sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej: 1) zgłoszenie do postępowania wymaga zalogowania Wykonawcy do systemu https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl/app/login 2) Wykonawca po wybraniu opcji „Przystąp do postępowania” zostanie przekierowany do strony https://oneplace.marketplanet.pl, gdzie zostanie powiadomiony o możliwości zalogowania lub do założenia bezpłatnego konta. Wykonawca zakłada konto wykonując kroki procesu rejestracyjnego; podaje adres e-mail, ustanawia hasło, następnie powtarza hasło, wpisuje kod z obrazka, akceptuje regulamin, klika polecenie „zarejestruj się”; 3) rejestracja Wykonawcy trwa maksymalnie do 2 dni roboczych. W związku z tym Zamawiający zaleca Wykonawcom uwzględnienie czasu niezbędnego na rejestrację w procesie złożenia oferty w postaci elektronicznej; Wykonawca wraz z potwierdzeniem złożenia wniosku rejestracyjnego otrzyma informację, o możliwości przyspieszenia procedury założenia konta, wówczas należy skontaktować się pod numerem telefonu podanym w ww. potwierdzeniu; 4) po założeniu konta Wykonawca ma możliwość złożenia oferty w postępowaniu; komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności zawiadomienia oraz informacje, przekazywane są w postaci elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej; za datę przekazania zaświadczeń oraz informacji przyjmuje się datę ich wysłania za pośrednictwem zakładki „korespondencja”; 5) Wykonawca może zwrócić się do Zamawiającego o wyjaśnienie treści SWZ. Wniosek należy przesłać za pośrednictwem Platformy przez opcję „zadaj pytanie” lub przy użyciu zakładki „korespondencja”. W celu zadania pytania Zamawiającemu, Wykonawca klika lewym przyciskiem myszy klawisz ZADAJ PYTANIE; powoduje to otwarcie okna, w którym należy uzupełnić dane Wykonawcy, temat i treść/przedmiot pytania, po wypełnieniu wskazanych pól wraz z wymaganym kodem weryfikującym z obrazka Wykonawca klika klawisz POTWIERDŹ, Wykonawca uzyskuje potwierdzenie wysłania pytania poprzez komunikat systemowy "pytanie wysłane". Udzielanie odpowiedzi na zadane pytania odbywać się będzie zgodnie oraz na zasadach przewidzianych w ustawie Pzp. 6) Zamawiający informuje, iż w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z zasadami korzystania z Platformy, Wykonawca winien skontaktować się z dostawcą rozwiązania teleinformatycznego Platforma zakupowa tel. +48 (22) 257 22 23 (infolinia dostępna w dni robocze, w godzinach 9.00 -17.00) e-mail: oneplace@marketplanet.pl; 7) Zamawiający zgodnie z § 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. poz. 2452), określa dopuszczalny format podpisu elektronicznego, jako: - dokumenty w formacie „pdf"-zaleca się podpisywać formatem PAdES, - dopuszcza się podpisanie dokumentów w formacie innym niż „pdf", wtedy będzie wymagany oddzielny plik z podpisem. W związku z tym Wykonawca będzie zobowiązany załączyć, prócz podpisanego dokumentu, oddzielny plik z podpisem. 3.5 Niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na platformie zakupowej tj.: 1) Stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s; 2) Komputer klasy PC lub MAC spełniający wymagania zainstalowanego systemu operacyjnego oraz wymagania używanej przeglądarki internetowej; 3) Zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa w wersji wspieranej przez producenta obsługująca TLS 1.2; 4) Zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf. 3.6 Zamawiający określa dopuszczalne formaty przesyłanych danych tj. plików o wielkości do 2 GB (pojedynczy plik). Zgodnie z SWZ: 6.OPIS SPOSOBU OBLICZENIA CENY,9.PRZYGOTOWANIE OFERTY ORAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW – WYMOGI.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30190000 Various office equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa materiałów biurowych dla RZGW w Warszawie i jednostek podległych - część 1 Zarząd Zlewni w Ciechanowie
Description: 4.1 Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów biurowych dla Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Warszawie i jednostek podległych na okres 12 miesięcy z podziałem na 6 części wskazanych w Załącznikach nr 2.1 – 2.6 oddzielnie dla każdej części zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: 2/ Dostawa materiałów biurowych dla RZGW w Warszawie i jednostek podległych. - część 2 Zarząd Zlewni w Dębem
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: 3/ Dostawa materiałów biurowych dla RZGW w Warszawie i jednostek podległych - część 3 Zarząd Zlewni w Piotrkowie Trybunalskim
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: 4/ Dostawa materiałów biurowych dla RZGW w Warszawie i jednostek podległych - część 4 Zarząd Zlewni w Radomiu
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Dostawa materiałów biurowych dla RZGW w Warszawie i jednostek podległych - część 5 Zarząd Zlewni w Łowiczu
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Dostawa materiałów biurowych dla RZGW w Warszawie i jednostek podległych - część 6 Zarząd Zlewni we Włocławku
Internal identifier: Część 6