650579-2026 - Competition
Czechia – Wireless telecommunications system – Modernizace stávající sítě rozváděčů veřejného osvětlení, rádiové datové sítě a jejího převodu do pásma 406 až 410 MHz
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Modernizace stávající sítě rozváděčů veřejného osvětlení, rádiové datové sítě a jejího převodu do pásma 406 až 410 MHz
Description: Předmětem veřejné zakázky je návrh řešení a provedení modernizace stávající sítě rozváděčů veřejného osvětlení a rádiové datové sítě, včetně jejího převodu do pásma 406 až 410 MHz ve statutárním městě Brně, která slouží zejména pro komunikaci mezi dispečinkem zadavatele a jednotlivými objekty veřejného osvětlení jako jsou rozvaděči veřejného osvětlení, a to formou dodávky, instalace, konfigurace, zprovoznění a optimalizace nové privátní rádiové datové sítě v pásmu 406 až 410 MHz. Součástí plnění je zejména dodávka radiomodemů, anténních systémů, duplexerů a dalšího souvisejícího vybavení, včetně montáže, konfigurace, uvedení do provozu a zpracování nezbytné projektové dokumentace. Zadavatel upozorňuje, že část zadávací dokumentace není v souladu s ustanovením § 96 odst. 2 zákona, v návaznosti na ustanovení § 36 odst. 8 zákona uveřejněna na profilu zadavatele. Bližší podrobnosti jsou uvedeny ve Svazku 1 zadávací dokumentace.
Internal identifier: 8025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32510000 Wireless telecommunications system
Additional classification (cpv): 32441200 Telemetry and control equipment, 45316100 Installation of outdoor illumination equipment
5. Lot
Lot: LOT-0006