2. Procedure
Procedure
Title: KŘP Pzk – objekty Rozvadov - zprovoznění
Description: Předmětem díla je provedení stavebních prací v rámci akce „KŘP Pzk – objekty Rozvadov – zprovoznění“. Stavební práce spočívající ve zprovoznění dvou halových objektů („F“ a „G“) na hraničním přechodu Rozvadov, nacházejících se na pozemcích st. p. č. 65 (halový objekt „F“) a st. p. č. 66 (halový objekt „G“), katastrální území Střeble. Uvedené pozemky jsou zapsány na LV č. 283 pro ČR - Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje, Nádražní 2437/2, 306 28 Plzeň. Předmět díla a rozsah prací jsou podrobně specifikovány projektovou dokumentací, položkovým rozpočtem stavby, návrhem smlouvy o dílo a dalšími dokumenty uvedenými v této zadávací dokumentaci.
Internal identifier: č. j. KRPP-118610/ČJ-2026-0300VZ-INV
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45310000 Electrical installation work, 39100000 Furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku, přičemž podmínky pro tuto změnu a její obsah zadavatel vymezuje následovně: změna celkové ceny díla v případě zvýšení nebo snížení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty dle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, ve znění pozdějších předpisů. V takovém případě bude celková cena díla změněna (zvýšena nebo snížena) o příslušné navýšení nebo snížení sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy sazby DPH. Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje možnost změny dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, v případě, že dojde k naplnění některé z podmínek pro odstoupení zadavatele od smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem, je zadavatel oprávněn uzavřít novou smlouvu s účastníkem zadávacího řízení na veřejnou zakázku, který se podle výsledku hodnocení umístil jako druhý, popřípadě další v pořadí, pokud takový (nový) dodavatel splnil veškeré podmínky účasti v zadávacím řízení a pokud souhlasí, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za totožných cenových podmínek obsažených v nabídce původně vybraného dodavatele a v souladu se zadávací dokumentací veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) zákona, přičemž zadavatel je v takém případě oprávněn s novým dodavatelem uzavřít smlouvu o dílo v souladu se závazným návrhem smlouvy o dílo na plnění veřejné zakázky, a tuto upravit následujícím způsobem: a) upravit přiměřeně cenu a rozsah díla tak, aby odpovídal nedokončené části veřejné zakázky; b) doplnit smlouvu o dílo tak, aby nový dodavatel přejímal odpovědnost za celý rozsah díla, tedy včetně nároků z vad díla, záruky za jakost apod. z části již provedené původním vybraným dodavatelem; včetně doplnění ustanovení o předání a převzetí nedokončeného díla mezi původním a novým dodavatele, c) upravit termín plnění, harmonogram a případná další smluvní ustanovení, která v důsledku předčasného ukončení původní smlouvy o dílo nejsou aktuální tak, aby v maximální možné míře odpovídaly původní smlouvě.