650662-2026 - Competition
Bulgaria – Snow-clearing services – „Зимно поддържане – снегопочистване и опесъчаване на уличната мрежа на територията на община Иваново по обособени позиции за зимните сезони 2026/2027 г. и 2027/2028 г.“
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „Зимно поддържане – снегопочистване и опесъчаване на уличната мрежа на територията на община Иваново по обособени позиции за зимните сезони 2026/2027 г. и 2027/2028 г.“
Description: Поръчката обхваща дейности по зимно поддържане и снегопочистване на 107,377 км улична мрежа на територията на община Иваново, област Русе. Тя е обособена в 14 самостоятелно обособени позиции и включва снегопочистване и опесъчаване, съгласно условията, описани в техническата спецификация и проектодоговора към настоящата документация. Изпълнението на дейностите ще се извършва в съответствие с Наредба № РД-02-20-19 от 12 ноември 2012 г. за поддържане и текущ ремонт на пътищата. Възложителят изисква машинно снегопочистване и опесъчаване.
Internal identifier: 607687
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Зимно поддържане – снегопочистване на част от уличната мрежа в с. Иваново, община Иваново
Description: Количеството и обема на обособената позиция е 6,437 км. Обхваща дейността по снегопочистване на част от уличната мрежа в с. Иваново, община Иваново, съгласно условията, описани в техническата спецификация и проектодоговора към настоящата документация. ​​​​​​​Изпълнението на дейностите ще се извършва в съответствие с Наредба № РД-02-20-19 от 12 ноември 2012 г. за поддържане и текущ ремонт на пътищата. Възложителят изисква машинно снегопочистване. ​​​​​​​
Internal identifier: 607690
Lot: LOT-0002
Title: Зимно поддържане – снегопочистване на част от уличната мрежа в с. Щръклево, община Иваново
Description: Количеството и обема на обособената позиция е​​​​​​​ 19,410 км. ​​​​​​​Обхваща дейността по снегопочистване на част от уличната мрежа в с. Щръклево, община Иваново, съгласно условията, описани в техническата спецификация и проектодоговора към настоящата документация. ​​​​​​​Изпълнението на дейностите ще се извършва в съответствие с Наредба № РД-02-20-19 от 12 ноември 2012 г. за поддържане и текущ ремонт на пътищата. Възложителят изисква машинно снегопочистване.
Internal identifier: 607700
Lot: LOT-0003
Title: Зимно поддържане – снегопочистване на част от уличната мрежа в с. Пиргово, община Иваново
Description: Количеството и обема на обособената позиция е 12,695 км. ​​​​​​​Обхваща дейността по снегопочистване на част от уличната мрежа в с. Пиргово, община Иваново, съгласно условията, описани в техническата спецификация и проектодоговора към настоящата документация. ​​​​​​​Изпълнението на дейностите ще се извършва в съответствие с Наредба № РД-02-20-19 от 12 ноември 2012 г. за поддържане и текущ ремонт на пътищата. Възложителят изисква машинно снегопочистване.
Internal identifier: 607703
Lot: LOT-0004
Title: Зимно поддържане – снегопочистване на част от уличната мрежа в с. Сваленик, община Иваново
Description: Количеството и обема на обособената позиция е 8,350 км. ​​​​​​​​​​​​​​Обхваща дейността по снегопочистване на част от уличната мрежа в с. Сваленик, община Иваново, съгласно условията, описани в техническата спецификация и проектодоговора към настоящата документация. ​​​​​​​Изпълнението на дейностите ще се извършва в съответствие с Наредба № РД-02-20-19 от 12 ноември 2012 г. за поддържане и текущ ремонт на пътищата. Възложителят изисква машинно снегопочистване.
Internal identifier: 607712
Lot: LOT-0005
Title: Зимно поддържане – снегопочистване на част от уличната мрежа в с. Нисово, община Иваново
Description: Количеството и обема на обособената позиция е 3,670 км. ​​​​​​​​​​​​​​Обхваща дейността по снегопочистване на част от уличната мрежа в с. Нисово, община Иваново, съгласно условията, описани в техническата спецификация и проектодоговора към настоящата документация. ​​​​​​​Изпълнението на дейностите ще се извършва в съответствие с Наредба № РД-02-20-19 от 12 ноември 2012 г. за поддържане и текущ ремонт на пътищата. Възложителят изисква машинно снегопочистване. ​​​​​​​​​​​​​
Internal identifier: 607721
Lot: LOT-0006
Title: Зимно поддържане – снегопочистване на част от уличната мрежа в с. Кошов, община Иваново
Description: Количеството и обема на обособената позиция е 5,115 км. Обхваща дейността по снегопочистване на част от уличната мрежа в с. Кошов, община Иваново, съгласно условията, описани в техническата спецификация и проектодоговора към настоящата документация. Изпълнението на дейностите ще се извършва в съответствие с Наредба № РД-02-20-19 от 12 ноември 2012 г. за поддържане и текущ ремонт на пътищата. Възложителят изисква машинно снегопочистване.
Internal identifier: 607723
Lot: LOT-0007
Title: Зимно поддържане – снегопочистване на част от уличната мрежа в с. Божичен, община Иваново
Description: Количеството и обема на обособената позиция е 5,090 км. Обхваща дейността по снегопочистване на част от уличната мрежа в с. Божичен, община Иваново, съгласно условията, описани в техническата спецификация и проектодоговора към настоящата документация. ​​​​​​​Изпълнението на дейностите ще се извършва в съответствие с Наредба № РД-02-20-19 от 12 ноември 2012 г. за поддържане и текущ ремонт на пътищата. Възложителят изисква машинно снегопочистване.
Internal identifier: 607734
Lot: LOT-0008
Title: Зимно поддържане – снегопочистване на част от уличната мрежа в с. Тръстеник, община Иваново
Description: Количеството и обема на обособената позиция е 17,190 км. Обхваща дейността по снегопочистване на част от уличната мрежа в с. Тръстеник, община Иваново, съгласно условията, описани в техническата спецификация и проектодоговора към настоящата документация. ​​​​​​​Изпълнението на дейностите ще се извършва в съответствие с Наредба № РД-02-20-19 от 12 ноември 2012 г. за поддържане и текущ ремонт на пътищата. Възложителят изисква машинно снегопочистване.
Internal identifier: 607740
Lot: LOT-0009
Title: Зимно поддържане – снегопочистване на част от уличната мрежа в с. Церовец, община Иваново
Description: Количеството и обема на обособената позиция е 3,230 км. Обхваща дейността по снегопочистване на част от уличната мрежа в с. Церовец, община Иваново, съгласно условията, описани в техническата спецификация и проектодоговора към настоящата документация. ​​​​​​​Изпълнението на дейностите ще се извършва в съответствие с Наредба № РД-02-20-19 от 12 ноември 2012 г. за поддържане и текущ ремонт на пътищата. Възложителят изисква машинно снегопочистване.
Internal identifier: 607743
Lot: LOT-0010
Title: Зимно поддържане – снегопочистване на част от уличната мрежа в с. Красен, община Иваново
Description: Количеството и обема на обособената позиция е ​​7,010 км. Обхваща дейността по снегопочистване на част от уличната мрежа в с. Красен, община Иваново, съгласно условията, описани в техническата спецификация и проектодоговора към настоящата документация. ​​​​​​​Изпълнението на дейностите ще се извършва в съответствие с Наредба № РД-02-20-19 от 12 ноември 2012 г. за поддържане и текущ ремонт на пътищата. Възложителят изисква машинно снегопочистване. ​​​​​​​
Internal identifier: 607746
Lot: LOT-0011
Title: Зимно поддържане – снегопочистване на част от уличната мрежа в с. Табачка, община Иваново
Description: Количеството и обема на обособената позиция е 5,000 км. Обхваща дейността по снегопочистване на част от уличната мрежа в с. Табачка, община Иваново, съгласно условията, описани в техническата спецификация и проектодоговора към настоящата документация. Изпълнението на дейностите ще се извършва в съответствие с Наредба № РД-02-20-19 от 12 ноември 2012 г. за поддържане и текущ ремонт на пътищата. Възложителят изисква машинно снегопочистване.
Internal identifier: 607752
Lot: LOT-0012
Title: Зимно поддържане – снегопочистване на част от уличната мрежа в с. Червен, община Иваново
Description: Количеството и обема на обособената позиция е 6,460 км. Обхваща дейността по снегопочистване на част от уличната мрежа в с. Червен, община Иваново, съгласно условията, описани в техническата спецификация и проектодоговора към настоящата документация. Изпълнението на дейностите ще се извършва в съответствие с Наредба № РД-02-20-19 от 12 ноември 2012 г. за поддържане и текущ ремонт на пътищата. Възложителят изисква машинно снегопочистване.
Internal identifier: 607781
Lot: LOT-0013
Title: Зимно поддържане – снегопочистване на част от уличната мрежа в с. Мечка, община Иваново
Description: Количеството и обема на обособената позиция е 7,720 км. Обхваща дейността по снегопочистване на част от уличната мрежа в с. Мечка, община Иваново, съгласно условията, описани в техническата спецификация и проектодоговора към настоящата документация. ​​​​​​​Изпълнението на дейностите ще се извършва в съответствие с Наредба № РД-02-20-19 от 12 ноември 2012 г. за поддържане и текущ ремонт на пътищата. Възложителят изисква машинно снегопочистване. ​​​​​
Internal identifier: 607784
Lot: LOT-0014
Title: Зимно поддържане – опесъчаване на част от уличната мрежа в населените места на територията на община Иваново
Description: Количеството и обема на обособената позиция е 48,397 км. Обхваща дейността по опесъчаване на част от уличната мрежа в населените места на територията на община Иваново, съгласно условията, описани в техническата спецификация и проектодоговора към настоящата документация. ​​​​​​​Изпълнението на дейностите ще се извършва в съответствие с Наредба № РД-02-20-19 от 12 ноември 2012 г. за поддържане и текущ ремонт на пътищата. Възложителят изисква машинно опесъчаване.
Internal identifier: 607785
Main classification (cpv): 90630000 Ice-clearing services