See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: „Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie z zastosowaniem stawki VAT 0%”
Description: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie z zastosowaniem stawki VAT 0%”. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Opis przedmiotu zamówienia”, który jest Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Internal identifier: 311/2026/PN/DZP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 - „Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie z zastosowaniem stawki VAT 0%”
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 - „Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie z zastosowaniem stawki VAT 0%”
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 - „Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie z zastosowaniem stawki VAT 0%”
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 - „Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie z zastosowaniem stawki VAT 0%”
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Część 5 - „Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie z zastosowaniem stawki VAT 0%”
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Część 6 - „Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie z zastosowaniem stawki VAT 0%”
Internal identifier: Część 6