650682-2026 - Competition
Netherlands – Software programming and consultancy services – Bedrijfsvoeringseenheid Bommelerwaard - EA BOR-beheersysteem
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Bedrijfsvoeringseenheid Bommelerwaard - EA BOR-beheersysteem
Description: De opdracht omvat de levering, implementatie, exploitatie en ondersteuning van een Software-as-a-Service (SaaS) BOR-beheersysteem (disciplines Groen en Wegen) voor de gemeenten Maasdriel en Zaltbommel. De opdracht omvat: • het beschikbaar stellen van de benodigde SaaS-licenties en hosting gedurende de contractperiode; • de migratie van gegevens vanuit de huidige beheersystemen; • de implementatie, configuratie, inrichting, beproeving en gebruiksklare oplevering van het systeem conform het Programma van Eisen; • de realisatie en ingebruikname van de in het Programma van Eisen voorgeschreven koppelingen; • het verzorgen van opleidingen voor eindgebruikers, functioneel beheerders en applicatiebeheerders; • het leveren van helpdesk- en supportdiensten tijdens kantooruren (08.00–17.00 uur), met een reactietijd bij kritieke storingen van maximaal één uur; • het uitvoeren van technisch beheer, systeembeheer, preventief en correctief onderhoud, updates en upgrades gedurende de contractperiode. De totale geraamde opdrachtwaarde voor beide gemeenten gezamenlijk bedraagt € 647.500 exclusief btw over de gehele looptijd, inclusief de verlengingsopties, de mogelijke afname van optionele modules en de mogelijke overbruggingsverlenging. Deze raming is gebaseerd op het huidige prijspeil. De Overeenkomst bevat een jaarlijkse indexeringsregeling. Aan de raming kunnen geen rechten worden ontleend. De daadwerkelijke opdrachtwaarde is afhankelijk van de daadwerkelijke looptijd van de Overeenkomst, de afname van optionele modules en de toepassing van de indexeringsregeling. Opdrachtgever is niet verplicht de verlengingsopties te benutten of optionele modules af te nemen.
Internal identifier: 1594520
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72200000 Software programming and consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie in Beschrijvend Document paragraaf 1.3 onder Herzieningsclausule.