See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa części zużywalnych do aparatury medycznej dla potrzeb ogólnoszpitalnych -23 zadania
Description: Przedmiotem zamówienia jest : Dostawa części zużywalnych do aparatury medycznej dla potrzeb ogólnoszpitalnych -23 zadania
Internal identifier: FDZ.261.80.26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: 1)Nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 i art. 109 ust. 1 pkt 4) Pzp2)Spełniają warunki udziału w postępowaniu w zakresie:a)zdolności do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa szczegółowych warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie.b) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa szczegółowych warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie c)sytuacji ekonomicznej lub finansowej Zamawiający nie określa szczegółowych warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie. d)zdolności technicznej lub zawodowej Zamawiający nie określa szczegółowych warunków udziału w postępowaniu w tymzakresie.3)nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. poz. 514);4)nie są objęci zakazem, o którym mowa art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniami Rady (UE) w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie 2. POTENCJAŁ PODMIOTU UDOSTĘPNIAJĄCEGO ZASOBY:1)Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu w stosownych sytuacjach oraz w odniesieniu do konkretnego zamówienia, lub jego części polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej podmiotów udostępniających zasoby, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nim stosunków prawnych. 2)Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, składa wraz z ofertą zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów 3) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w pkt. 2) potwierdza, że stosunek łączący wykonawcę z podmiotami udostępniającymi zasoby gwarantuje rzeczywisty dostęp do tych zasobów oraz określa, w szczególności:a) zakres dostępnych wykonawcy zasobów podmiotu udostępniającego zasoby;b)sposób i okres udostępnienia wykonawcy i wykorzystania przez niego zasobów podmiotu udostępniającego te zasoby przy wykonywaniu zamówienia4) Wykonawca nie może po upływie terminu składania ofert powoływać się na zdolności lub sytuację podmiotów udostępniających zasoby, jeżeli na etapie składania ofert nie polegał on w danym zakresie na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby.3. INFORMACJA DLA WYKONAWCÓW WSPÓLNIE UBIEGAJĄCYCH SIĘ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA (M.IN. WYSTĘPUJĄCYMI JAKO SPÓŁKI CYWILNE CZY KONSORCJA):1) Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku wykonawcy ustanawiają Pełnomocnika (Lidera) do reprezentowania ich w niniejszym postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Wszelka korespondencja prowadzona będzie wyłącznie z Pełnomocnikiem (Liderem). Pełnomocnictwo powinno:precyzować zakres umocowania,wymieniać wszystkich Wykonawców, którzy wspólnie ubiegają się o udzielenie zamówienia,każdy z tych Wykonawców musi podpisać się na wspólnym dokumencie pełnomocnictwa lub innego dokumentu sporządzonego w tym celu; alternatywnie - wystawić niezależne pełnomocnictwo indywidualnie dla Pełnomocnika – Lidera (nie jest wymagany podpis Pełnomocnika – Lidera na dokumencie pełnomocnictwa). 2)Pełnomocnictwo musi zostać dołączone do oferty, przekazane w postaci elektronicznej, opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym mocodawcy. W przypadku gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu – podpisane analogicznie jak w zdaniu pierwszym, przez mocodawcę lub notariusza.3) Przepisy dotyczące Wykonawcy stosuje się odpowiednio do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.4. Zamawiający wykluczy z postępowania wykonawców, wobec których zachodzą przesłanki określone w: art. 108 ust. 1 i art. 109 ust. 1 pkt. 4) Pzp; art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, na czas trwania tych okoliczności.5. Zamawiający odrzuci ofertę złożoną przez wykonawców:1) którzy podlegają wykluczeniu z postępowania,2)którzy nie spełniają warunków udziału w postępowaniu, o których mowa w pkt 1.2),3)którzy nie złożyli w przewidzianym terminie m.in. oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp, lub podmiotowego środka dowodowego, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu (z zastrzeżeniem okoliczności wskazanych w art. 128 ust. 1 ustawy Pzp) lub przedmiotowego środka dowodowego lub innych dokumentów i oświadczeń.6. Zamawiający nie udzieli zamówienia Wykonawcy, który jest objęty zakazem, o którym mowa w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, w brzmieniu nadanym rozporządzeniami Rady (UE) w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. Zamawiający nie udzieli zamówienia również Wykonawcy, gdy wskazani przez niego podwykonawcy lub podmiot, na którego zdolnościach polega Wykonawca objęci są zakazem, o którym mowa w w/w artykule.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Kable do inkubatorów i kardiomonitorów w technologii Masimo
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Kable do inkubatorów i kardiomonitorów w technologii Masimo
Internal identifier: Zadanie nr 1-Kable do inkubatorów i kardiomonitorów w technologii Masimo
Main classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
Lot: LOT-0002
Title: Części zużywalne do stołów operacyjnych CMAX
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Części zużywalne do stołów operacyjnych CMAX
Internal identifier: Zadanie nr 2-Części zużywalne do stołów operacyjnych CMAX
Lot: LOT-0003
Title: Części zużywalne kompatybilne z nawilżaczem AquaVent oraz respiratorami Fabian i AVEA
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Części zużywalne kompatybilne z nawilżaczem AquaVent oraz respiratorami Fabian i AVEA
Internal identifier: Zadanie nr 3-Części zużywalne kompatybilne z nawilżaczem AquaVent oraz respiratorami Fabian i AVEA
Lot: LOT-0004
Title: Elektrody kompatybilne z systemem polisomnografii ALICE 6 Lde
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Elektrody kompatybilne z systemem polisomnografii ALICE 6 Lde
Internal identifier: Zadanie nr 4- Elektrody kompatybilne z systemem polisomnografii ALICE 6 Lde
Lot: LOT-0005
Title: Maski kompatybilne z aparatami DREAMSTATION autoCpap
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Maski kompatybilne z aparatami DREAMSTATION autoCpap
Internal identifier: Zadanie nr5- Maski kompatybilne z aparatami DREAMSTATION autoCpap
Lot: LOT-0006
Title: Akumulatory techniczno – żelowe
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Akumulatory techniczno – żelowe
Internal identifier: Zadanie nr 6- Akumulatory techniczno – żelowe
Lot: LOT-0007
Title: Części zużywalne kompatybilne z kardiomonitorem NIHON-KOHDEN
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Części zużywalne kompatybilne z kardiomonitorem NIHON-KOHDEN
Internal identifier: Zadanie nr 7- Części zużywalne kompatybilne z kardiomonitorem NIHON-KOHDEN
Lot: LOT-0008
Title: Części zużywalne do defibrylatora Schiller Defigard Touch 7
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa :Części zużywalne do defibrylatora Schiller Defigard Touch 7
Internal identifier: Zadanie nr 8 Części zużywalne do defibrylatora Schiller Defigard Touch 7
Lot: LOT-0009
Title: Części zużywalne do kardiomonitorów Spacelabs
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa :Części zużywalne do kardiomonitorów Spacelabs
Internal identifier: Zadanie nr 9 -Części zużywalne do kardiomonitorów Spacelabs
Lot: LOT-0010
Title: Zasilacze do pompy infuzyjnych B. Braun
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Zasilacze do pompy infuzyjnych B. Braun
Internal identifier: Zadanie nr 10 -Zasilacze do pompy infuzyjnych B. Braun
Lot: LOT-0011
Title: Akcesoria zużywalne do kardiomonitora VISTA 120
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa :Akcesoria zużywalne do kardiomonitora VISTA 120
Internal identifier: Zadanie nr 11 -Akcesoria zużywalne do kardiomonitora VISTA 120
Lot: LOT-0012
Title: Butelka nawilżacza
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa :Butelka nawilżacza
Internal identifier: Zadanie nr 12 -Butelka nawilżacza
Lot: LOT-0013
Title: Akcesoria zużywalne do defibrylatora Bexen R800
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa :Akcesoria zużywalne do defibrylatora Bexen R800
Internal identifier: Zadanie nr 13 -Akcesoria zużywalne do defibrylatora Bexen R800
Lot: LOT-0014
Title: Części zużywalne kompatybilne z RESPIRATOREM Trilogy EVO
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa :Części zużywalne kompatybilne z RESPIRATOREM Trilogy EVO
Internal identifier: Zadanie nr 14 -Części zużywalne kompatybilne z RESPIRATOREM Trilogy EVO
Lot: LOT-0015
Title: Maski kompatybilne z RESPIRATOREM Trilogy EVO
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Maski kompatybilne z RESPIRATOREM Trilogy EVO
Internal identifier: Zadanie nr 15 -Maski kompatybilne z RESPIRATOREM Trilogy EVO
Lot: LOT-0016
Title: Elektroda węglowo- silikonowa do elektrostymulacji
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Elektroda węglowo- silikonowa do elektrostymulacji
Internal identifier: Zadanie nr 16 -Elektroda węglowo- silikonowa do elektrostymulacji
Lot: LOT-0017
Title: Resuscytator dla dorosłych i noworodków
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Resuscytator dla dorosłych i noworodków
Internal identifier: Zadanie nr 17 -Resuscytator dla dorosłych i noworodków
Lot: LOT-0018
Title: Mankiety dla noworodków kompatybilne z monitorem parametrów życiowych Connex Vital Signs 68MXTX-2 oraz 75RE-2 Welch Allyn
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Mankiety dla noworodków kompatybilne z monitorem parametrów życiowych Connex Vital Signs 68MXTX-2 oraz 75RE-2 Welch Allyn
Internal identifier: Zadanie nr 18-Mankiety dla noworodków kompatybilne z monitorem parametrów życiowych Connex Vital Signs 68MXTX-2 oraz 75RE-2 Welch Allyn
Lot: LOT-0019
Title: Bateria litowa kompatybilna z videolaryngoskopem McGrathAllyn
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Bateria litowa kompatybilna z videolaryngoskopem McGrath
Internal identifier: Zadanie nr 19-Bateria litowa kompatybilna z videolaryngoskopem McGrath
Lot: LOT-0020
Title: Elektrody kompatybilne z defibrylatorem ZOLL
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa :Elektrody kompatybilne z defibrylatorem ZOLL
Internal identifier: Zadanie nr 20-Elektrody kompatybilne z defibrylatorem ZOLL
Lot: LOT-0021
Title: Akcesoria kompatybilne z respiratorem SLE600
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Akcesoria kompatybilne z respiratorem SLE600
Internal identifier: Zadanie nr 21-Akcesoria kompatybilne z respiratorem SLE600
Lot: LOT-0022
Title: Akcesoria kompatybilne z inkubatorem ATOM -Incu i 104E
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Akcesoria kompatybilne z inkubatorem ATOM -Incu i 104EL
Internal identifier: Zadanie nr 22-Akcesoria kompatybilne z inkubatorem ATOM -Incu i 104E
Lot: LOT-0023
Title: Czujnik temperatury do otwartego inkubatora Unimed SRN-10
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa :Czujnik temperatury do otwartego inkubatora Unimed SRN-10
Internal identifier: Zadanie nr 23-Czujnik temperatury do otwartego inkubatora Unimed SRN-10