650733-2026 - Planning
Poland – Forestry services – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Jabłonna w 2027 roku
Prior information notice or a periodic indicative notice used to shorten time limits for receipt of tenders
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Jabłonna w 2027 roku
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 663 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, nasiennictwa, szkółkarstwa oraz utrzymania terenów leśnych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Jabłonna w 2027 roku. Termin realizacji: planowane rozpoczęcie usług - 01.01.2027 r., planowane zakończenie usług - 31.12.2027 r.
Internal identifier: SA.270.12.2026
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77200000 Forestry services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1: Pakiet I – usługi w zakresie gospodarki leśnej w Leśnictwie Białobrzegi
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 663 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, nasiennictwa, szkółkarstwa oraz utrzymania terenów leśnych, do wykonania na terenie leśnictwa Białobrzegi w 2027 roku.
Internal identifier: SA.270.12.2026.cz. 1
Additional classification (cpv): 77210000 Logging services, 77211000 Services incidental to logging, 77211100 Timber harvesting services, 77211200 Transport of logs within the forest, 77211300 Tree-clearing services, 77211400 Tree-cutting services, 77211500 Tree-maintenance services, 77211600 Tree seeding, 77230000 Services incidental to forestry, 77231000 Forestry management services, 77231200 Forest pest control services, 77231600 Afforestation services, 45233141 Road-maintenance works, 45233142 Road-repair works
Options:
Description of the options: W stosunku do Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30% Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy.
Lot: LOT-0002
Title: Część 2: Pakiet II – usługi w zakresie gospodarki leśnej w Leśnictwie Poniatów
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 663 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, nasiennictwa, szkółkarstwa oraz utrzymania terenów leśnych, do wykonania na terenie leśnictwa Poniatów w 2027 roku.
Internal identifier: SA.270.12.2026.cz. 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3: Pakiet III – usługi w zakresie gospodarki leśnej w Leśnictwie Kąty Węgierskie
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 663 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, nasiennictwa, szkółkarstwa oraz utrzymania terenów leśnych, do wykonania na terenie leśnictwa Kąty Węgierskie w 2027 roku.
Internal identifier: SA.270.12.2026.cz. 3
Lot: LOT-0004
Title: Część 4: Pakiet IV – usługi w zakresie gospodarki leśnej w Leśnictwie Bagno
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 663 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, nasiennictwa, szkółkarstwa oraz utrzymania terenów leśnych, do wykonania na terenie leśnictwa Bagno w 2027 roku.
Internal identifier: SA.270.12.2026.cz. 4
Lot: LOT-0005
Title: Część 5: Pakiet V – usługi w zakresie gospodarki leśnej w Leśnictwie Zegrze
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 663 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, nasiennictwa, szkółkarstwa oraz utrzymania terenów leśnych, do wykonania na terenie leśnictwa Zegrze w 2027 roku.
Internal identifier: SA.270.12.2026.cz. 5
Lot: LOT-0006
Title: Część 6: Pakiet VI – usługi w zakresie gospodarki leśnej w Leśnictwie Kolonia
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 663 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, nasiennictwa, szkółkarstwa oraz utrzymania terenów leśnych, do wykonania na terenie leśnictwa Kolonia w 2027 roku.
Internal identifier: SA.270.12.2026.cz. 6
Lot: LOT-0007
Title: Część 7: Pakiet VII – usługi w zakresie gospodarki leśnej w Leśnictwie Pomiechówek
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 663 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, nasiennictwa, szkółkarstwa oraz utrzymania terenów leśnych, do wykonania na terenie leśnictwa Pomiechówek w 2027 roku.
Internal identifier: SA.270.12.2026.cz. 7
Lot: LOT-0008
Title: Część 8: Pakiet VIII – usługi w zakresie gospodarki leśnej w Leśnictwie Szczypiorno
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 663 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, nasiennictwa, szkółkarstwa oraz utrzymania terenów leśnych, do wykonania na terenie leśnictwa Szczypiorno w 2027 roku.
Internal identifier: SA.270.12.2026.cz. 8
Lot: LOT-0009
Title: Część 9: Pakiet IX – usługi w zakresie gospodarki leśnej w leśnictwie szkółkarskim w Skierdach
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 663 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, nasiennictwa, szkółkarstwa oraz utrzymania terenów leśnych, do wykonania na terenie leśnictwa szkółkarskiego w Skierdach w 2027 roku.
Internal identifier: SA.270.12.2026.cz. 9
Additional classification (cpv): 77210000 Logging services, 77211000 Services incidental to logging, 77211100 Timber harvesting services, 77211200 Transport of logs within the forest, 77211300 Tree-clearing services, 77211400 Tree-cutting services, 77211500 Tree-maintenance services, 77211600 Tree seeding, 77230000 Services incidental to forestry, 77231000 Forestry management services, 77231200 Forest pest control services, 77231600 Afforestation services
Lot: LOT-0010
Title: Część 10: Pakiet X – usługi leśne w zakresie dyżurów przeciwpożarowych
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 663 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu ochrony przeciwpożarowej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Jabłonna w 2027 roku.
Internal identifier: SA.270.12.2026.cz. 10
Main classification (cpv): 75251120 Forest-firefighting services