650753-2026 - Competition
Lithuania – Information systems and servers – Aukšto našumo skaičiavimų platforma su integruota duomenų saugojimo ir archyvavimo infrastruktūra Nr. 7522/2026/KF
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Aukšto našumo skaičiavimų platforma su integruota duomenų saugojimo ir archyvavimo infrastruktūra Nr. 7522/2026/KF
Description: Aukšto našumo skaičiavimų platforma su integruota duomenų saugojimo ir archyvavimo infrastruktūra – 1 kompl.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48800000 Information systems and servers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0