650769-2026 - Competition
Finland – Electrical domestic appliances – Liedet ja kylmäkoneet asennettuna
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Liedet ja kylmäkoneet asennettuna
Description: Hankitaan tilaajien kohteisiin tulevat liedet ja kylmäkoneet asennettuna.
Internal identifier: 18693
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39710000 Electrical domestic appliances
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Kylmälaitteet, liedet ja asennukset
Description: Kylmälaitteet, liedet ja hankittujen laitteiden mahdolliset asennukset
Internal identifier: 1-0
Lot: LOT-0002
Title: Astian- ja pyykinpesukoneet ja asennukset
Description: Astian- ja pyykinpesukoneiden ja ko. laitteiden asennusten hankinta
Internal identifier: 2-1