650821-2026 - Competition
Bulgaria – Advertising and marketing services – „Изпълнение на дейности по информация, комуникация и публичност, включващи предоставяне на комуникационни и медийни услуги, разработване на рекламен видеоклип, организиране на публично събитие, както и доставка на рекламни сувенири в две обособени позиции.“
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „Изпълнение на дейности по информация, комуникация и публичност, включващи предоставяне на комуникационни и медийни услуги, разработване на рекламен видеоклип, организиране на публично събитие, както и доставка на рекламни сувенири в две обособени позиции.“
Description: Предметът на обществената поръчка е, както следва: Обособена позиция 1 (ОП 1) Изпълнение на дейности по информация, комуникация и публичност по проекта. Обособената позиция включва изпълнение на дейности по информация и комуникация на проекта, чрез медийно присъствие, създаване и управление на дигитално съдържание, разработване и производство на рекламен видеоклип, както и организиране и провеждане на публично събитие за представяне на резултатите от проекта. За Обособена позиция № 1 са включени дейности по планиране, подготовка и изпълнение на мерки за информация и комуникация на проекта, включително медийно отразяване, създаване и управление на дигитално съдържание, разработване и производство на рекламен видеоклип, както и организиране и провеждане на публично събитие. В обхвата на позицията се включват всички дейности по разработване на концепции, съгласуване с Възложителя, техническа подготовка, реализация, координация, логистика и отчетност, както и всички съпътстващи дейности, необходими за цялостното изпълнение на предмета на обществената поръчка. Всички продукти и услуги следва да бъдат изпълнени с високо качество и в съответствие с утвърдената визуална идентичност на програмата Interreg и проекта, както и с приложимите изисквания за информация и комуникация. Минималните технически параметри и изисквания към изпълнението на дейностите са подробно описани в Приложение А – Технически изисквания за ОП 1 и ОП 2, неразделна част от документацията за участие. Обособена позиция 2 (ОП 2) (запазена по чл. 12, ал. 1 ЗОП) Дизайн, изработка и доставка на рекламни сувенири. За Обособена позиция № 2 са включени дейности по предпечатна подготовка, изготвяне на дизайн и визуализация, съгласуване с Възложителя, изработване, брандиране, опаковане и доставка на рекламните сувенири (химикалки, моливи и текстилни торби), както и всички съпътстващи дейности, необходими за пълното и качествено изпълнение на предмета на обществената поръчка. Изработените материали следва да бъдат нови, неупотребявани, с високо качество, устойчивост и функционалност. Брандирането се изпълнява в съответствие с утвърдената визуална идентичност на Програма Interreg и проекта, както и с приложимите изисквания за информация и комуникация, съгласно действащите насоки на програмата. При изпълнението следва да се спазват всички приложими нормативни изисквания, стандарти за безопасност и добри производствени практики.Всички артикули трябва да отговарят на минималните технически параметри, подробно описани в Приложение А – Технически изисквания за ОП 1 и ОП 2. Позицията е запазена за участие на специализирани предприятия и кооперации на хора с увреждания или социални предприятия по реда на чл. 12, ал. 1 от ЗОП. Дейностите, предмет на поръчката, следва да бъдат съобразени с правилата на Европейския съюз за информация и комуникация, предвидени в Регламент (ЕС)№ 1059/2021 и № 1060/2021 на Европейския парламент и на Съвета от 24 юни 2021г., Ръководството за комуникация за бенефициенти по Програма „ИНТЕРРЕГ Румъния – България 2021-2027“, както и с всички други приложими нормативни и програмни документи. ​​​​​​​
Internal identifier: 603789
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79340000 Advertising and marketing services
Additional classification (cpv): 79822000 Composition services, 30192130 Pencils, 30192121 Ballpoint pens, 18936000 Textile bags, 79800000 Printing and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Изпълнение на дейности по информация, комуникация и публичност по проекта.
Description: Обособената позиция включва изпълнение на дейности по информация и комуникация на проекта, чрез медийно присъствие, създаване и управление на дигитално съдържание, разработване и производство на рекламен видеоклип, както и организиране и провеждане на публично събитие за представяне на резултатите от проекта. За Обособена позиция № 1 са включени дейности по планиране, подготовка и изпълнение на мерки за информация и комуникация на проекта, включително медийно отразяване, създаване и управление на дигитално съдържание, разработване и производство на рекламен видеоклип, както и организиране и провеждане на публично събитие. В обхвата на позицията се включват всички дейности по разработване на концепции, съгласуване с Възложителя, техническа подготовка, реализация, координация, логистика и отчетност, както и всички съпътстващи дейности, необходими за цялостното изпълнение на предмета на обществената поръчка. Всички продукти и услуги следва да бъдат изпълнени с високо качество и в съответствие с утвърдената визуална идентичност на програмата Interreg и проекта, както и с приложимите изисквания за информация и комуникация. Минималните технически параметри и изисквания към изпълнението на дейностите са подробно описани в Приложение А – Технически изисквания за ОП 1 и ОП 2, неразделна част от документацията за участие. ​​​​​​​
Internal identifier: 603791
Lot: LOT-0002
Title: Дизайн, изработка и доставка на рекламни сувенири.
Description: За Обособена позиция № 2 са включени дейности по предпечатна подготовка, изготвяне на дизайн и визуализация, съгласуване с Възложителя, изработване, брандиране, опаковане и доставка на рекламните сувенири (химикалки, моливи и текстилни торби), както и всички съпътстващи дейности, необходими за пълното и качествено изпълнение на предмета на обществената поръчка. Изработените материали следва да бъдат нови, неупотребявани, с високо качество, устойчивост и функционалност. Брандирането се изпълнява в съответствие с утвърдената визуална идентичност на Програма Interreg и проекта, както и с приложимите изисквания за информация и комуникация, съгласно действащите насоки на програмата. При изпълнението следва да се спазват всички приложими нормативни изисквания, стандарти за безопасност и добри производствени практики.Всички артикули трябва да отговарят на минималните технически параметри, подробно описани в Приложение А – Технически изисквания за ОП 1 и ОП 2. Позицията е запазена за участие на специализирани предприятия и кооперации на хора с увреждания или социални предприятия по реда на чл. 12, ал. 1 от ЗОП. Дейностите, предмет на поръчката, следва да бъдат съобразени с правилата на Европейския съюз за информация и комуникация, предвидени в Регламент (ЕС)№ 1059/2021 и № 1060/2021 на Европейския парламент и на Съвета от 24 юни 2021г., Ръководството за комуникация за бенефициенти по Програма „ИНТЕРРЕГ Румъния – България 2021-2027“, както и с всички други приложими нормативни и програмни документи.
Internal identifier: 604015
Main classification (cpv): 79822000 Composition services
Additional classification (cpv): 30192130 Pencils, 30192121 Ballpoint pens, 18936000 Textile bags, 79800000 Printing and related services