650825-2026 - Competition
Netherlands – IT services: consulting, software development, Internet and support – Secret Management, Privileged Access Management (PAM) en Identity Governance & Administration (IGA)
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Secret Management, Privileged Access Management (PAM) en Identity Governance & Administration (IGA)
Description: Binnen DUO is een programma gestart om DUO verder aantoonbaar in control te brengen op het gebied van credential- en identity management. Daarmee het risico van misbruik in te perken en te voldoen aan wet- en regelgeving (BIO2, NIS2.0, AVG). Daarmee een belangrijke bijdrage te leveren aan de ambitie om op het gebied van IAM aantoonbaar compliant te zijn. De gebruikte tools en services binnen DUO voor; Secret Management (SeM), Privileged Acces Management (PAM) en Identity Governance & Administration (IGA) zijn onvoldoende om aantoonbaar compliant te zijn. Het is de verwachting dat met deze aanbesteding nieuwe en moderne tools worden aangeschaft die dit wel kunnen en dat mogelijke verbeteringen kunnen worden doorgevoerd en/of processen kunnen worden geautomatiseerd dan wel vereenvoudigd. Zie beschrijvend document.
Internal identifier: IUCN25100271
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Gezien het vertrouwelijke karakter van deze aanbesteding dient de aanbesteding in fases te worden doorlopen. Daarnaast willen wij de administratieve last voor gegadigden beperken waardoor een niet Openbare Europese aanbesteding passend is.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Doorontwikkeling van aangeboden oplossingen.