See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Δράσεις Ψηφιακού Μετασχηματισμού του Δήμου Ασπροπύργου
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι ο ψηφιακός μετασχηματισμός του Δήμου Ασπροπύργου με τον σχεδιασμό, την προμήθεια και την εγκατάσταση εφαρμογών και τεχνολογικών μέσων που θα βελτιώσουν τη διαχείριση και λειτουργικότητα του αστικού περιβάλλοντος του δήμου, παρέχοντας πιο αποδοτικές, καινοτόμες και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες, προς όφελος των κατοίκων, των επισκεπτών και των επιχειρήσεων
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48600000 Database and operating software package
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΤΜΗΜΑ 1: ΔΡΑΣΕΙΣ ΨΗΦΙΑΚΟΥ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ ΠΛΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ
Description: Δράσεις Ψηφιακού Μετασχηματισμού του Δήμου Ασπροπύργου
Lot: LOT-0002
Title: ΤΜΗΜΑ 2: ΔΡΑΣΕΙΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ