See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: NAJAM OSOBNIH VOZILA PUTEM OPERATIVNOG LEASINGA
Description: NAJAM OSOBNIH VOZILA PUTEM OPERATIVNOG LEASINGA 1. grupa OSOBNA VOZILA VIŠE SREDNJE KLASE 2. grupa OSOBNA VOZILA SREDNJE KLASE 3. grupa OSOBNA VOZILA NISKE SREDNJE (KOMPAKTNE) KLASE CPV oznaka i naziv: 34110000-1
Internal identifier: 2026-2028
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34110000 Passenger cars
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: OSOBNA VOZILA VIŠE SREDNJE KLASE
Description: 1. grupa OSOBNA VOZILA VIŠE SREDNJE KLASE
Internal identifier: 2026-2028-1
Lot: LOT-0002
Title: OSOBNA VOZILA SREDNJE KLASE
Description: 2. grupa OSOBNA VOZILA SREDNJE KLASE
Internal identifier: 2026-2028-2
Lot: LOT-0003
Title: OSOBNA VOZILA NISKE SREDNJE (KOMPAKTNE) KLASE
Description: 3. grupa OSOBNA VOZILA NISKE SREDNJE (KOMPAKTNE) KLASE
Internal identifier: 2026-2028-3