2. Procedure
Procedure
Title: Zakup wraz z dostawą aparatów USG dla Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach.
Description: Przedmiot zamówienia stanowi: „Zakup wraz z dostawą aparatów USG dla Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach”. Zakres objęty przedmiotem zamówienia oraz wymagania Zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia zostały szczegółowo określone w opisie przedmiotu zamówienia wraz ze specyfikacją techniczną stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ do niniejszego postępowania, formularzu ofertowym wraz z formularzem asortymentowo-cenowym będącym załącznikiem nr 1 do SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik 5 do SWZ.
Internal identifier: WPR/TZ/251/ZP/18/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zakup wraz z dostawą aparatów USG dla Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach