651041-2026 - Competition
Poland – Refuse and waste related services – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Kolno w 2027 roku
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Kolno w 2027 roku
Description: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w okresie od 1 stycznia 2027roku do 31 grudnia 2027 roku.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy tj.: 1. niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych zgromadzonych w pojemnikach; 2. odpadów komunalnych zebranych selektywnie zgromadzonych w workach, obejmujących: a) bioodpady stanowiące odpady komunalne; b) papier i tektura, w tym opakowaniowe; c) odpady opakowaniowe ze szkła; d) tworzywa sztuczne i metale, w tym opakowaniowe oraz opakowania wielomateriałowe; 3. odpadów komunalnych zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Czerwonem 57 (18-500 Kolno): a) papier (odpady z papieru, w tym tektury, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury); b) szkło (odpady ze szkła, w tym odpady opakowaniowe ze szkła); c) metale (odpady metali, w tym odpady opakowaniowe z metali); d) tworzywa sztuczne (odpady tworzyw sztucznych, w tym opakowaniowe tworzyw sztucznych); e) opakowaniowe wielomateriałowe; f) odpady niebezpieczne; g) przeterminowane leki; h) chemikalia; i) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek; j) zużyte baterie i akumulatory; k) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny; l) meble i inne odpady wielkogabarytowe; m) zużyte opony; n) odpady budowlane i rozbiórkowe stanowiące odpady komunalne; o) tekstylia i odzież;