See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: DZP/34/26 DZIERŻAWA ANALIZATORÓW DIAGNOSTYCZNYCH Z DOSTAWĄ ODCZYNNIKÓW DLA ZAKŁADU DIAGNOSTYKI LABORATORYJNEJ I MIKROBIOLOGICZNEJ Z BANKIEM KRWI, SZPITALNEGO ODDZIAŁU RATUNKOWWEGO ORAZ ZAKŁADU PATOMORFOLOGII
Description: Przedmiotem zamówienia jest: dzierżawa analizatorów diagnostycznych z dostawą odczynników dla Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej i Mikrobiologicznej z Bankiem Krwi (ZDLiMzBK), Szpitalnego Oddziału Ratunkowego (SOR) oraz Zakładu Patomorfologii (ZP), w podziale na zadania.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38434000 Analysers
Additional classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ZADANIE 1 - DZIERŻAWA ANALIZATORA IMMUNOLOGICZNEGO WRAZ Z DOSTAWĄ ODCZYNNIKÓW, PODŁOŻY, TESTÓW, KALIBRATORÓW, MATERIAŁÓW I CZĘŚCI ZUŻYWALNYCH - ZDLiMzBK
Description: ZADANIE 1 - DZIERŻAWA ANALIZATORA IMMUNOLOGICZNEGO WRAZ Z DOSTAWĄ ODCZYNNIKÓW, PODŁOŻY, TESTÓW, KALIBRATORÓW, MATERIAŁÓW I CZĘŚCI ZUŻYWALNYCH - ZDLiMzBK
Lot: LOT-0002
Title: ZADANIE 2 - dzierżawa analizatora – automatycznego systemu do posiewów krwi i płynów ustrojowych z przystawką do barwienia preparatów mikroskopowych metodą Grama wraz z dostawą odczynników, podłoży, testów, kalibratorów, materiałów i części zużywalnych - ZDLiMzBK
Description: ZADANIE 2 - dzierżawa analizatora – automatycznego systemu do posiewów krwi i płynów ustrojowych z przystawką do barwienia preparatów mikroskopowych metodą Grama wraz z dostawą odczynników, podłoży, testów, kalibratorów, materiałów i części zużywalnych - ZDLiMzBK
Lot: LOT-0003
Title: ZADANIE 3 - dzierżawa analizatora – automatycznego systemu do identyfikacji drobnoustrojów i oznaczania ich lekowrażliwości wraz z automatycznym systemem do oznaczania lekowrażliwości bezpośrednio z butelki z dodatnim posiewem krwi wraz z dostawą odczynników, podłoży, testów, kalibratorów, materiałów i części zużywalnych - ZDLiMzBK
Description: ZADANIE 3 - dzierżawa analizatora – automatycznego systemu do identyfikacji drobnoustrojów i oznaczania ich lekowrażliwości wraz z automatycznym systemem do oznaczania lekowrażliwości bezpośrednio z butelki z dodatnim posiewem krwi wraz z dostawą odczynników, podłoży, testów, kalibratorów, materiałów i części zużywalnych - ZDLiMzBK
Lot: LOT-0004
Title: ZADANIE 4 - dostawa odczynników, podłoży, testów, materiałów i części zużywalnych do aparatu Maldi Biotyper Sirius - ZDLiMzBK
Description: ZADANIE 4 - dostawa odczynników, podłoży, testów, materiałów i części zużywalnych do aparatu Maldi Biotyper Sirius - ZDLiMzBK
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Lot: LOT-0005
Title: ZADANIE 5 - dzierżawa analizatorów parametrów krytycznych wraz z dostawą odczynników, kalibratorów, kontroli i materiałów zużywalnych - ZDLiMzBK
Description: ZADANIE 5 - dzierżawa analizatorów parametrów krytycznych wraz z dostawą odczynników, kalibratorów, kontroli i materiałów zużywalnych - ZDLiMzBK
Lot: LOT-0006
Title: ZADANIE 6 - dzierżawa analizatorów koagulologicznych wraz z dostawą odczynników, kalibratorów, kontroli i materiałów zużywalnych - ZDLiMzBK
Description: ZADANIE 6 - dzierżawa analizatorów koagulologicznych wraz z dostawą odczynników, kalibratorów, kontroli i materiałów zużywalnych - ZDLiMzBK
Lot: LOT-0007
Title: ZADANIE 7 - dzierżawa sprzętu wraz z dostawą odczynników biochemicznych do elektroforezy białek - ZDLiMzBK
Description: ZADANIE 7 - dzierżawa sprzętu wraz z dostawą odczynników biochemicznych do elektroforezy białek - ZDLiMzBK
Lot: LOT-0008
Title: ZADANIE 8 - dzierżawa analizatora parametrów krytycznych wraz z dostawą odczynników - SOR
Description: ZADANIE 8 - dzierżawa analizatora parametrów krytycznych wraz z dostawą odczynników - SOR
Lot: LOT-0009
Title: ZADANIE 9 - Dzierżawa 2 aparatów wraz z dostawą odczynników do automatycznych oznaczeń immunohistochemicznych - ZP
Description: ZADANIE 9 - Dzierżawa 2 aparatów wraz z dostawą odczynników do automatycznych oznaczeń immunohistochemicznych - ZP
Lot: LOT-0010
Title: ZADANIE 10 - Dostawa przeciwciał - ZP
Description: ZADANIE 10 - Dostawa przeciwciał - ZP
Lot: LOT-0012
Title: ZADANIE 11 - Dostawa przeciwciał - ZP
Description: ZADANIE 11 - Dostawa przeciwciał - ZP