651065-2026 - Competition
Czechia – Medical equipments – Dodávka dekontaminační technologie včetně rekonstrukce dekontaminačních místností na Gastroenterologickém centru MNUL
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dodávka dekontaminační technologie včetně rekonstrukce dekontaminačních místností na Gastroenterologickém centru MNUL
Description: Předmětem veřejné zakázky je obnova dekontaminačních místností Gastroenterologického centra Krajské zdravotní, a.s. - Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o.z.. Součástí předmětu plnění je dodávka zdravotnické technologie, zejména automatických dezinfektorů flexibilních endoskopů a sušících skříní pro flexibilní endoskopy, zdravotnického nábytku a dalšího souvisejícího vybavení, a dále provedení stavebních úprav v režimu Design & Build, včetně ověření stávajícího stavu, zpracování potřebné projektové dokumentace a provedení veškerých stavebních, montážních a instalačních prací nezbytných pro řádnou instalaci, uvedení do provozu a funkční propojení dodávané zdravotnické technologie. Plnění veřejné zakázky je rozděleno do dvou etap: I. etapa zahrnuje komplexní plnění spočívající zejména v rekonstrukci dekontaminační místnosti č. I, včetně zpracování příslušné projektové dokumentace, provedení rekonstrukce, dodávky a instalace zdravotnické technologie, zdravotnického nábytku a souvisejícího vybavení a uvedení celého funkčního celku do provozu. Součástí I. etapy jsou rovněž související zásahy do ostatních dotčených prostor, včetně dekontaminační místnosti č. II, pokud jsou nezbytné pro realizaci I. etapy a jsou uvedeny v technické specifikaci. II. etapa zahrnuje zbývající komplexní plnění vztahující se k dekontaminační místnosti č. II v rozsahu stanoveném technickou specifikací, s výjimkou prací a dodávek provedených již v rámci I. etapy a představuje vyhrazenou změnu závazku dle čl. 2.3 této zadávací dokumentace, kterou je zadavatel oprávněn, nikoliv povinen, využít za podmínek stanovených zadávací dokumentací a smlouvou.
Internal identifier: 5292/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 33191000 Sterilisation, disinfection and hygiene devices, 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment, 45000000 Construction work, 71240000 Architectural, engineering and planning services, 39100000 Furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 5929/2026
Options:
Description of the options: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo na změnu závazku ze smlouvy spočívající v provedení/realizaci II. etapy předmětu plnění – dokončení komplexní rekonstrukce dekontaminační místnosti č. II včetně související projektové činnosti, dodávky a instalace zdravotnické technologie, zdravotnického nábytku a souvisejícího vybavení a uvedení celého funkčního celku do provozu, a to v rozsahu stanoveném zadávací dokumentací, zejména přílohou č. 2 – Technická specifikace, s výjimkou prací, dodávek a dalších činností vztahujících se k dekontaminační místnosti č. II., které budou provedeny již v rámci I. etapy. Bude-li zadavatelem zajištěno financování pro realizaci II. etapy předmětu veřejné zakázky, a současně bude-li trvat provozní potřeba zadavatele na této realizaci, vyzve vybraného dodavatele nejpozději do 24 měsíců ode dne účinnosti smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem, aby realizoval II. etapu předmětu veřejné zakázky. Zadavatel je oprávněn požadovat realizaci celého rozsahu plnění II. etapy předmětu veřejné zakázky dle přílohy č. 2 této zadávací dokumentace, nebo pouze část plnění (tj. plnění jednotlivých položek ocenitelných dle přílohy č. 6 této zadávací dokumentace doložené vybraným dodavatelem v rámci jeho nabídky), není-li v zadávacích podmínkách u konkrétního plnění výslovně stanoveno jinak. Dodavatel je povinen již ve své nabídce samostatně ocenit veškeré položky vztahující se k II. etapě v příloze č. 6 – Rozklad nabídkové ceny, a případná změna těchto cen je možná pouze způsobem, který je výslovně a předem stanoven v obligatorním návrhu smlouvy. Předpokládaná hodnota vyhrazené změny byla zahrnuta do celkové předpokládané hodnoty veřejné zakázky, a jejím uplatněním nedochází ke změně celkové povahy veřejné zakázky.