651109-2026 - Planning
Poland – Portable computers – Dostawa komputerów przenośnych wraz z akcesoriami dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego z prawem opcji, w podziale na części od I do XI
Notice of the publication of a prior information notice or a periodic information notice on a buyer profile
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa komputerów przenośnych wraz z akcesoriami dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego z prawem opcji, w podziale na części od I do XI
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych wraz z akcesoriami dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego z prawem opcji, w podziale na części od I do XI: Część I: Dostawa komputerów przenośnych (typ A) dla Wydziału Nauk Społecznych– dla zamówienia podstawowego – 2 sztuki komputerów (typ A), dla zamówienia objętego prawem opcji maksymalnie – 2 sztuki komputerów (typ A). Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 302131006 (komputery przenośne). Część II: Dostawa komputera przenośnego (typ A) dla Administracji Centralnej - dla zamówienia podstawowego – 1 sztuka komputer (typ A), dla zamówienia objętego prawem opcji maksymalnie – 1 sztuka komputer (typ A). Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 302131006 (komputery przenośne). Część III: Dostawa komputerów przenośnych (typ A) dla Administracji Centralnej - dla zamówienia podstawowego – 5 sztuk komputerów (typ A), dla zamówienia objętego prawem opcji maksymalnie – 5 sztuk komputerów (typ A). Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 302131006 (komputery przenośne). Część IV: Dostawa komputerów przenośnych (typ A) dla Wydziału Nauk Społecznych– dla zamówienia podstawowego – 7 sztuk komputerów (typ A), dla zamówienia objętego prawem opcji maksymalnie – 7 sztuk komputerów (typ A). Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 302131006 (komputery przenośne). Część V: Dostawa komputerów przenośnych (typ B1) wraz z akcesoriami dla Międzynarodowego Centrum Badań nad Szczepionkami Przeciwnowotworowymi - dla zamówienia podstawowego – 2 sztuki komputerów (typ B1), wraz z akcesoriami (rozszerzenia pamięci z 16 do 32 GB RAM), dla zamówienia objętego prawem opcji maksymalnie – 2 sztuki komputerów (typ B5) wraz z akcesoriami (rozszerzenia pamięci z 16 do 32 GB RAM). Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 302131006 (komputery przenośne), 302372001 (akcesoria komputerowe). Część VI: Dostawa komputera przenośnego (typ B3) wraz z akcesoriami dla Administracji Centralnej - dla zamówienia podstawowego – 1 sztuka komputer (typ B3), wraz z akcesoriami (rozszerzenie pamięci z 16 do 32 GB RAM, torba do komputera), dla zamówienia objętego prawem opcji maksymalnie – 1 sztuka komputer (typ B3) wraz z akcesoriami (rozszerzenie pamięci do 16 GB, torba do komputera). Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 302131006 (komputery przenośne), 302372001 (akcesoria komputerowe). Część VII: Dostawa komputera przenośnego (typ B4b) wraz z akcesoriami dla Wydziału Oceanografii i Geografii – dla zamówienia podstawowego – 1 sztuka komputer (typ B4b) wraz z akcesoriami (rozszerzenie pamięci z 16 do 32 GB RAM), dla zamówienia objętego prawem opcji maksymalnie – 1 sztuka komputer (typ B4b) wraz z akcesoriami (rozszerzenie pamięci z 16 do 32 GB RAM). Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 302131006 (komputery przenośne). Część VIII: Dostawa komputera przenośnego (typ B5) wraz z akcesoriami dla Wydziału Nauk Społecznych– dla zamówienia podstawowego – 1 sztuka komputer (typ B5), wraz z akcesoriami (rozszerzenie pamięci z 16 do 32 GB RAM), dla zamówienia objętego prawem opcji maksymalnie – 1 sztuka komputer (typ B5) wraz z akcesoriami (rozszerzenie pamięci z 16 do 32 GB RAM). Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 302131006 (komputery przenośne), 302372001 (akcesoria komputerowe). Część IX: Dostawa komputera przenośnego (typ B5) dla Wydziału Oceanografii i Geografii – dla zamówienia podstawowego – 1 sztuka komputer (typ B5), dla zamówienia objętego prawem opcji maksymalnie – 1 sztuka komputer (typ B5). Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 302131006 (komputery przenośne). Część X: Dostawa komputera przenośnego (typ B5) wraz z akcesoriami dla Międzynarodowego Centrum Badań nad Szczepionkami Przeciwnowotworowymi - dla zamówienia podstawowego – 1 sztuka komputer (typ B5), wraz z akcesoriami (rozszerzenie pamięci z 16 do 32 GB RAM, torba do komputera), dla zamówienia objętego prawem opcji maksymalnie – 1 sztuka komputer (typ B5) wraz z akcesoriami (rozszerzenie pamięci z 16 do 32 GB RAM, torba do komputera). Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 302131006 (komputery przenośne), 302372001 (akcesoria komputerowe). Część XI: Dostawa komputera przenośnego (typ B6) dla Wydziału Chemii – dla zamówienia podstawowego – 1 sztuka komputer (typ B6), dla zamówienia objętego prawem opcji maksymalnie – 1 sztuka komputer (typ B6). Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 302131006 (komputery przenośne). 2. Zamawiający ma możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na zwiększeniu ilości sprzętu zamawianego w ramach zamówienia podstawowego, na zasadach i w trybie opisanym poniżej: 1) Zamawiający przewiduje możliwość zlecenia Wykonawcy zamówienia w ramach prawa opcji w terminie obowiązywania umowy poprzez złożenie Wykonawcy pisemnego oświadczenia woli o uruchomieniu opcji zawierającego określenie ilości i rodzaju sprzętu wskazanego przez Wykonawcę w formularzu ofertowym – załączniku nr 1 do SWZ - odpowiednio dla części I-XI, 2) wartość sprzętu zamawianego w ramach prawa opcji będzie zgodna z cenami jednostkowymi wskazanymi przez Wykonawcę w formularzu ofertowym – załączniku nr 1 do SWZ odpowiednio dla części I-XI,3) skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego, w przypadku gdy Zamawiający nie skorzysta z prawa opcji – decyzja o realizacji zamówienia objętego prawem opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, 4) postanowienia projektu umowy (załącznika nr 5 do SWZ) dotyczące zamówienia podstawowego mają zastosowanie do zamówienia objętego prawem opcji, jeżeli nie zastrzeżono inaczej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia - odpowiednio dla części I-XI. 3. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 36 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 Projektu umowy załącznik nr 5
Internal identifier: 5B10.291.1.119.2026.MZ
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213100 Portable computers
Additional classification (cpv): 30237200 Computer accessories