651126-2026 - Competition
Poland – Snow-clearing services – Zimowe utrzymanie ulic na terenie miasta Kobyłka w sezonie 2026/2027
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Zimowe utrzymanie ulic na terenie miasta Kobyłka w sezonie 2026/2027
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje prace związane z zimowym utrzymaniem dróg gminnych (poza drogami wojewódzkimi i powiatowymi) oraz ciągów pieszo-rowerowych, chodników i parkingów w Kobyłce poprzez odśnieżanie oraz usuwanie gołoledzi i śliskości zimowej. Przedmiot zamówienia jest podzielony na dwie części: część I: utrzymanie dróg gminnych w Kobyłce poprzez odśnieżanie oraz usuwanie gołoledzi i śliskości zimowej ulic, część II: utrzymanie ciągów pieszo-rowerowych, chodników i parkingów poprzez odśnieżanie oraz usuwanie gołoledzi i śliskości zimowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2, 9 i 10 do SWZ.
Internal identifier: WZP.271.37.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Art. 138 ust. 2 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych - opublikowano wstępne ogłoszenie informacyjne
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
Additional classification (cpv): 90630000 Ice-clearing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Utrzymanie dróg gminnych w Kobyłce poprzez odśnieżanie oraz usuwanie gołoledzi i śliskości zimowej ulic
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje prace związane z zimowym utrzymaniem dróg gminnych (poza drogami wojewódzkimi i powiatowymi) w Kobyłce poprzez odśnieżanie oraz usuwanie gołoledzi i śliskości zimowej.
Internal identifier: Część I
Lot: LOT-0002
Title: Utrzymanie ciągów pieszo-rowerowych, chodników i parkingów poprzez odśnieżanie oraz usuwanie gołoledzi i śliskości zimowej
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje prace związane z zimowym utrzymaniem ciągów pieszo-rowerowych, chodników i parkingów w Kobyłce poprzez odśnieżanie oraz usuwanie gołoledzi i śliskości zimowej.
Internal identifier: Część II