651139-2026 - Competition
Poland – Sorters – Dostawa i wdrożenie automatycznego systemu obsługi kart pobytu oraz terminali samoobsługowych (e-kiosków) do digitalizacji dokumentów w ramach zintegrowanego systemu cyfrowej obsługi cudzoziemców
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa i wdrożenie automatycznego systemu obsługi kart pobytu oraz terminali samoobsługowych (e-kiosków) do digitalizacji dokumentów w ramach zintegrowanego systemu cyfrowej obsługi cudzoziemców
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie automatycznego systemu obsługi kart pobytu oraz terminali samoobsługowych (e-kiosków) do digitalizacji dokumentów w ramach zintegrowanego systemu cyfrowej obsługi cudzoziemców w podziale na dwa zadania częściowe tj.: Zadanie częściowe nr 1 - Dostawa, montaż, konfiguracja i uruchomienie automatycznego systemu sortowania, magazynowania, lokalizowania i wydawania kart pobytu Zadanie częściowe nr 2 - Dostawa, instalacja i uruchomienie interaktywnych terminali samoobsługowych (e-kiosków) do digitalizacji dokumentów na potrzeby obsługi cudzoziemców w lokalizacjach Katowice, Bielsko-Biała oraz Częstochowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.1. oraz 2.2 do SWZ – Opis przedmiotu zamowienia oraz Załącznik nr 1.1 oraz 1.2 OWU, w których Zamawiający określił wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Internal identifier: BAI.272.47.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zamawiający informuje, że korzysta z uprawnienia do wyznaczenia skróconego terminu składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 Pzp.3. Uzasadnienie. Skrócenie terminu składania ofert z ustawowych 35 dni następuje w związku z uprzednim opublikowaniem wstępnego ogłoszenia informacyjnego, o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp: 1) Wstępne ogłoszenie informacyjne zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem 369531-2026 w dniu 29.05.2026 r. 2) Ogłoszenie to zawierało wszystkie wymagane informacje niezbędne dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie dostępnym w chwili jego publikacji. 3) Przekazanie wstępnego ogłoszenia informacyjnego do publikacji nastąpiło z zachowaniem terminów ustawowych, tj. na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej ogłoszenia o zamówieniu publikowanego do niniejszego postępowania.
Main features of the procedure: https://ezamowienia.gov.pl
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 30132300 Sorters
Additional classification (cpv): 30231100 Computer terminals
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa, montaż, konfiguracja i uruchomienie automatycznego systemu sortowania, magazynowania, lokalizowania i wydawania kart pobytu
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, konfiguracja i uruchomienie automatycznego systemu sortowania, magazynowania, lokalizowania i wydawania kart pobytu Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.1 do SWZ – Opis przedmiotu zamowienia oraz Załącznik nr 1.1 OWU, w których Zamawiający określił wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Internal identifier: Zadanie częściowe nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa, instalacja i uruchomienie interaktywnych terminali samoobsługowych (e-kiosków) do digitalizacji dokumentów na potrzeby obsługi cudzoziemców w lokalizacjach Katowice, Bielsko-Biała oraz Częstochowa
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, konfiguracja i uruchomienie automatycznego systemu sortowania, magazynowania, lokalizowania i wydawania kart pobytu Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.2 do SWZ – Opis przedmiotu zamowienia oraz Załącznik nr 1.2 OWU, w których Zamawiający określił wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Internal identifier: Zadanie częściowe nr 2
Main classification (cpv): 30231100 Computer terminals
Additional classification (cpv): 30216110 Scanners for computer use, 72263000 Software implementation services, 30216130 Barcode readers, 30232100 Printers and plotters, 50312000 Maintenance and repair of computer equipment