2. Procedure
Procedure
Title: Zwiększenie dostępności usług publicznych oraz bezpieczeństwa świadczenia e-usług w PWiK Sp. z o.o. w Olsztynie z podziałem na 2 części
Description: Przedmiotem zamówienia jest zwiększenie dostępności usług publicznych oraz bezpieczeństwa świadczenia e-usług w PWiK Sp. z o.o. w Olsztynie. Zamówienie zostało podzielone na 2 części: Część I – Dostawa, wdrożenie i konfiguracja sprzętu komputerowego Zamówienie obejmuje: 1) Zakup urządzeń i oprogramowania Backoffice dla e-usług; Część II – Wdrożenie e-usług oraz rozwiązań back-office Zamówienie obejmuje: 1) wprowadzenie 3-ech nowych e-usług na 4 i 5 poziomie dojrzałości (Wniosek o zgłoszenie zamiaru rozpoczęcia budowy; Wniosek o zawarcie i/lub rozwiązanie umowy o zaopatrzenie w wodę lub odprowadzenie ścieków); 2) Wirtualne Biuro Obsługi Klienta – eConsultant pozwala na bezpieczny przesył danych wrażliwych i weryfikację tożsamości rozmówcy; 3) Wytworzenie API mapa zdrojów wody pitnej i udostępnienie zasobów producentom aplikacji dla biegaczy, rowerzystów, posiadaczy zwierząt: „CPN – Centralny Punkt Nawadniania” udostępniający warstwy na mapie i stronie PWiK ze współrzędnymi lokalizującymi; 4) Geoportal Open Data – e-usługi adresowane dla mieszkańców oraz instytucji gminy Olsztyn. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I-II stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia.
Internal identifier: PZP.262.49.2026.ES
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 48710000 Backup or recovery software package, 30233000 Media storage and reader devices, 30200000 Computer equipment and supplies, 30237400 Data entry accessories, 71621000 Technical analysis or consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: (Część I) Zwiększenie dostępności usług publicznych oraz bezpieczeństwa świadczenia e-usług w PWiK Sp. z o.o. w Olsztynie z podziałem na 2 części: Część I – Dostawa, wdrożenie i konfiguracja sprzętu komputerowego
Description: Część I – Dostawa, wdrożenie i konfiguracja sprzętu komputerowego Zamówienie obejmuje: 1) Zakup urządzeń i oprogramowania Backoffice dla e-usług
Internal identifier: PZP.262.49.I.2026.ES
Additional classification (cpv): 48710000 Backup or recovery software package, 30233000 Media storage and reader devices, 30200000 Computer equipment and supplies, 71621000 Technical analysis or consultancy services
Lot: LOT-0002
Title: (Część II)Zwiększenie dostępności usług publicznych oraz bezpieczeństwa świadczenia e-usług w PWiK Sp. z o.o. w Olsztynie z podziałem na 2 części: Część II – Wdrożenie e-usług oraz rozwiązań back-office
Description: Zamówienie obejmuje: 1) wprowadzenie 3-ech nowych e-usług na 4 i 5 poziomie dojrzałości (Wniosek o zgłoszenie zamiaru rozpoczęcia budowy; Wniosek o zawarcie i/lub rozwiązanie umowy o zaopatrzenie w wodę lub odprowadzenie ścieków); 2) Wirtualne Biuro Obsługi Klienta – eConsultant pozwala na bezpieczny przesył danych wrażliwych i weryfikację tożsamości rozmówcy; 3) Wytworzenie API mapa zdrojów wody pitnej i udostępnienie zasobów producentom aplikacji dla biegaczy, rowerzystów, posiadaczy zwierząt: „CPN – Centralny Punkt Nawadniania” udostępniający warstwy na mapie i stronie PWiK ze współrzędnymi lokalizującymi; 4) Geoportal Open Data – e-usługi adresowane dla mieszkańców oraz instytucji gminy Olsztyn.
Internal identifier: PZP.262.49.II.2026.ES
Additional classification (cpv): 71621000 Technical analysis or consultancy services, 48710000 Backup or recovery software package, 30233000 Media storage and reader devices, 30200000 Computer equipment and supplies, 30237400 Data entry accessories