2. Procedure
Procedure
Title: Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej dotyczącej modernizacji i adaptacji I piętra części wysokiej budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku przy ul. kard. S. Wyszyńskiego 1
Description: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej dotyczącej modernizacji i adaptacji I piętra części wysokiej budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku przy ul. kard. S. Wyszyńskiego 1. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ), projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 2 do SWZ).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71220000 Architectural design services
Additional classification (cpv): 71221000 Architectural services for buildings, 71320000 Engineering design services, 79932000 Interior design services, 71248000 Supervision of project and documentation, 71247000 Supervision of building work, 71327000 Load-bearing structure design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Brak opcji i wznowień.