651224-2026 - Competition
Poland – Frozen fish, fish fillets and other fish meat – D/47/12WOG/2026
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: D/47/12WOG/2026
Description: Dostawa ryb dla garnizonu Toruń i Inowrocław. Zamówienie jest podzielone na 3 części.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15220000 Frozen fish, fish fillets and other fish meat
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa ryb Toruń
Description: Dostawa ryb dla Garnizonu Toruń
Options:
Description of the options: 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji (zamówienie opcjonalne), o którym mowa w art. 441, ust. 1 ustawy Pzp: 2. Skorzystanie z prawa opcji będzie polegało na zwiększeniu ilości asortymentu w ramach zawartej Umowy, do maksymalnie poniższych wartości procentowych: • dla części 1: 300% wartości zamówienia podstawowego, • dla części 2: 300% wartości zamówienia podstawowego, • dla części 3: 400% wartości zamówienia podstawowego. zamówienia podstawowego określonego w Umowie, poprzez złożenie przez Zamawiającego jednostronnego oświadczenia - zamówienia w formie pisemnej. Podstawę określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach prawa opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy; 3. Zamawiający w przypadku skorzystania z prawa opcji nie jest zobowiązany w jej ramach do zamawiania każdego asortymentu składającego się na przedmiot umowy. Przedmiot zamówienia każdorazowo będzie określany bieżącymi potrzebami Zamawiającego, które są w pełni uzależnione od stanów żywionych, potrzeb planowanych lub nieprzewidzianych przedsięwzięć. 4. Zasady realizacji przez Zamawiającego prawa opcji oraz warunki i terminy są takie same jak dla zamówień realizowanych dla zakresu podstawowego umowy. 5. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 6. Zamawiający do 22.11.2027 r. poinformuje Wykonawcę o uruchomieniu prawa opcji.
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa ryb Inowrocław
Description: Dostawa ryb dla Garnizonu Inowrocław
Lot: LOT-0003
Title: Dostawa ryb
Description: Dostawa ryb