See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: achizitie reactivi analize sange si bacteriologie
Description: achizitie reactivi analize sange si bacteriologie Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 13.
Internal identifier: 4394927/2026/4
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696200 Blood-testing reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pachet reactivi compatibili sau echivalent cu analizorul Gem Premier 3500
Description: Pachet reactivi compatibili sau echivalent cu analizorul Gem Premier 3500 Cantitatile sunt specificate in caietul de sarcini
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Lot: LOT-0002
Title: Pachet reactivi si consumabile compatibile sau echivalent cu analizorul Vitek 2 Compact
Description: Pachet reactivi si consumabile compatibile sau echivalent cu analizorul Vitek 2 Compact Cantitatile sunt specificate in caietul de sarcini
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 33698100 Microbiological cultures
Lot: LOT-0003
Title: Pachet reactivi si consumabile compatibile sau echivalent cu analizorul Vidas
Description: Pachet reactivi si consumabile compatibile sau echivalent cu analizorul Vidas Cantitatile sunt specificate in caietul de sarcini
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Pachet reactivi determinari grupe sanguine compatibili sau echivalent cu Analizorul DIAMED BIORAD
Description: Pachet reactivi determinari grupe sanguine compatibili sau echivalent cu Analizorul DIAMED BIORAD Cantitatile sunt specificate in caietul de sarcini
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Pachet reactivi determinari grupe sanguine compatibili sau echivalent cu Analizorul de Biochimie Clinică skyla HB1– UPU
Description: Pachet reactivi determinari grupe sanguine compatibili sau echivalent cu Analizorul de Biochimie Clinică skyla HB1– UPU Cantitatile sunt specificate in caietul de sarcini
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Pachet reactivi gaze in sange - UPU
Description: Pachet reactivi gaze in sange - UPU Cantitatile sunt specificate in caietul de sarcini
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Pachet reactivi compatibili sau echivalent cu analizorul de hematologie DXH520
Description: Pachet reactivi compatibili sau echivalent cu analizorul de hematologie DXH520 Cantitatile sunt specificate in caietul de sarcini
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Pachet reactivi si consumabile compatibili cu analizorul Bact/Alert 3D
Description: Pachet reactivi si consumabile compatibili cu analizorul Bact/Alert 3D Cantitatile sunt specificate in caietul de sarcini
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Pachet reactivi compatibili sau echivalent cu sistemul automat de preparare si colorare a lamelor microscopice SC 120 -LAM
Description: Pachet reactivi compatibili sau echivalent cu sistemul automat de preparare si colorare a lamelor microscopice SC 120 -LAM Cantitatile sunt specificate in caietul de sarcini
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Pachet reactivi compatibili sau echivalent cu sistemul automat de identificare si testare a sensibilitatii Bacterii si Fungii - Lab microbiologie
Description: Pachet reactivi compatibili sau echivalent cu sistemul automat de identificare si testare a sensibilitatii Bacterii si Fungii - Lab microbiologie Cantitatile sunt specificate in caietul de sarcini
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Pachet reactivi compatibili sau echivalent cu analizorul Minicap Flex Piercing - LAM
Description: Pachet reactivi compatibili sau echivalent cu analizorul Minicap Flex Piercing - LAM Cantitatile sunt specificate in caietul de sarcini
Internal identifier: 11