651303-2026 - Competition
Poland – Environmental issues consultancy services – Usługi nadzoru przyrodniczego dla zadań realizowanych przez Zarząd Zlewni w Szczecinie. (Umowa ramowa).
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Usługi nadzoru przyrodniczego dla zadań realizowanych przez Zarząd Zlewni w Szczecinie. (Umowa ramowa).
Description: Przedmiotem zamówienia jest wsparcie przyrodnicze w zakresie prowadzenia prac terenowych, w tym pełnienie nadzoru przyrodniczego nad wykonywanymi pracami utrzymaniowymi, tak aby zadania były realizowane zgodnie z przepisami prawa w zakresie ochrony środowiska i ochrony przyrody oraz właściwymi decyzjami administracyjnymi zgodnie z podpisaną umową ramową na lata 2026 – 2029 na podstawie umów cząstkowych określających zakres prac. Teren wykonywania zamówienia - NW Chojna, NW Gryfino, NW Myślibórz, NW Szczecin i NW Świnoujście będących w administracji Zarządu Zlewni w Szczecinie. Zamówienie zostało podzielone przez Zamawiającego na 5 części. Celem przeprowadzenia niniejszego postępowania jest zawarcie 5 umów ramowych po jednej dla każdej z części postępowania, pomiędzy Zamawiającym a maksymalnie dziesięcioma Wykonawcami dla każdej części, w celu ustalenia warunków zamówień jakie mogą zostać udzielone w okresie do trzech lat od dnia podpisania umowy, zwanych dalej „zamówieniami cząstkowymi”. Wskazane ilości (obmiar) w „Wykazach cen” mają charakter wielkości orientacyjnych. Stosownie do przepisów ustawy Pzp, umowa ramowa nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do udzielenia na jej podstawie jakichkolwiek przyszłych zamówień. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Internal identifier: SZ.ROZ.270.2.11.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90713000 Environmental issues consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: cześć nr 1 – Nadzór Wodny w Chojnie
Description: Przedmiotem zamówienia jest wsparcie przyrodnicze w zakresie prowadzenia prac terenowych, w tym pełnienie nadzoru przyrodniczego nad wykonywanymi pracami utrzymaniowymi, tak aby zadania były realizowane zgodnie z przepisami prawa w zakresie ochrony środowiska i ochrony przyrody oraz właściwymi decyzjami administracyjnymi zgodnie z podpisaną umową ramową na lata 2026 – 2029 na podstawie umów cząstkowych określających zakres prac. Teren wykonywania zamówienia - NW Chojna.
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: cześć nr 2 – Nadzór Wodny w Gryfinie
Description: Przedmiotem zamówienia jest wsparcie przyrodnicze w zakresie prowadzenia prac terenowych, w tym pełnienie nadzoru przyrodniczego nad wykonywanymi pracami utrzymaniowymi, tak aby zadania były realizowane zgodnie z przepisami prawa w zakresie ochrony środowiska i ochrony przyrody oraz właściwymi decyzjami administracyjnymi zgodnie z podpisaną umową ramową na lata 2026 – 2029 na podstawie umów cząstkowych określających zakres prac. Teren wykonywania zamówienia - NW Gryfino.
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: cześć nr 3 – Nadzór Wodny w Myśliborzu
Description: Przedmiotem zamówienia jest wsparcie przyrodnicze w zakresie prowadzenia prac terenowych, w tym pełnienie nadzoru przyrodniczego nad wykonywanymi pracami utrzymaniowymi, tak aby zadania były realizowane zgodnie z przepisami prawa w zakresie ochrony środowiska i ochrony przyrody oraz właściwymi decyzjami administracyjnymi zgodnie z podpisaną umową ramową na lata 2026 – 2029 na podstawie umów cząstkowych określających zakres prac. Teren wykonywania zamówienia - NW Myślibórz.
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: cześć nr 4 – Nadzór Wodny w Szczecinie
Description: Przedmiotem zamówienia jest wsparcie przyrodnicze w zakresie prowadzenia prac terenowych, w tym pełnienie nadzoru przyrodniczego nad wykonywanymi pracami utrzymaniowymi, tak aby zadania były realizowane zgodnie z przepisami prawa w zakresie ochrony środowiska i ochrony przyrody oraz właściwymi decyzjami administracyjnymi zgodnie z podpisaną umową ramową na lata 2026 – 2029 na podstawie umów cząstkowych określających zakres prac. Teren wykonywania zamówienia - NW Szczecin.
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: cześć nr 5 – Nadzór Wodny w Świnoujście
Description: Przedmiotem zamówienia jest wsparcie przyrodnicze w zakresie prowadzenia prac terenowych, w tym pełnienie nadzoru przyrodniczego nad wykonywanymi pracami utrzymaniowymi, tak aby zadania były realizowane zgodnie z przepisami prawa w zakresie ochrony środowiska i ochrony przyrody oraz właściwymi decyzjami administracyjnymi zgodnie z podpisaną umową ramową na lata 2026 – 2029 na podstawie umów cząstkowych określających zakres prac. Teren wykonywania zamówienia - NW Świnoujście.
Internal identifier: Część 5