651463-2026 - Competition
Czechia – Antithrombotic agents – Dodávky léků – Léčivá látka enoxaparin – ATC B01AB05
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dodávky léků – Léčivá látka enoxaparin – ATC B01AB05
Description: Předmětem plnění Veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem léčivé látky enoxaparin – ATC B01AB05.
Internal identifier: FTN-Ř-55/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33621100 Antithrombotic agents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Enoxaparin pro ústavní část lékárny
Description: léková forma 2000IU(20MG)/0,2ML INJ SOL ISP, měrná jednotka 1X0,2ML, množství 32 000 léková forma 4000IU(40MG)/0,4ML INJ SOL ISP, měrná jednotka 1X0,4ML, množství 450 000 léková forma 6000IU(60MG)/0,6ML INJ SOL ISP, měrná jednotka 1X0,6ML, množství 100 000 léková forma 8000IU(80MG)/0,8ML INJ SOL ISP, měrná jednotka 1X0,8ML, množství 25 000 léková forma 10000IU(100MG)/1ML INJ SOL ISP, měrná jednotka 1X1ML, množství 10 000
Internal identifier: část 1
Lot: LOT-0003
Title: Enoxaparin pro veřejnou část lékárny – Inhixa
Description: INHIXA, léková forma 2000IU(20MG)/0,2ML INJ SOL ISP, balení 10X0,2ML, množství 500 INHIXA, léková forma 4000IU(40MG)/0,4ML INJ SOL ISP, balení 10X0,4ML, množství 10 000 INHIXA, léková forma 6000IU(60MG)/0,6ML INJ SOL ISP, balení 10X0,6ML, množství 6 000 INHIXA, léková forma 8000IU(80MG)/0,8ML INJ SOL ISP, balení 10X0,8ML, množství 3 000 INHIXA, léková forma 10000IU(100MG)/1ML INJ SOL ISP, balení 10X1ML, množství 1 000 INHIXA, léková forma 12000IU(120MG)/0,8ML INJ SOL ISP, balení 10X0,8ML, množství 400 INHIXA, léková forma 15000IU(150MG)/1ML INJ SOL ISP, balení 10X1ML, množství 600
Internal identifier: část 3
Lot: LOT-0002
Title: Enoxaparin pro veřejnou část lékárny – Clexane
Description: CLEXANE, léková forma 2000IU(20MG)/0,2ML INJ SOL ISP, balení 10X0,2ML, množství 500 CLEXANE, léková forma 4000IU(40MG)/0,4ML INJ SOL ISP, balení 10X0,4ML, množství 10 000 CLEXANE, léková forma 6000IU(60MG)/0,6ML INJ SOL ISP, balení 10X0,6ML, množství 6 000 CLEXANE, léková forma 8000IU(80MG)/0,8ML INJ SOL ISP, balení 10X0,8ML, množství 3 000 CLEXANE, léková forma 10000IU(100MG)/1ML INJ SOL ISP, balení 10X1ML, množství 1 000 CLEXANE FORTE, léková forma 12000IU(120MG)/0,8ML INJ SOL ISP, balení 10X0,8ML, množství 400 CLEXANE FORTE, léková forma 15000IU(150MG)/1ML INJ SOL ISP, balení 10X1ML, množství 600
Internal identifier: část 2