651514-2026 - Competition
Netherlands – Environmental monitoring other than for construction – Vis- en Kreeft monitoring
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Vis- en Kreeft monitoring
Description: De opdracht betreft het uitvoeren van visstandmonitoring en rivierkreeftenmonitoring binnen het beheergebied van Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard (HHSK), ten behoeve van inzicht in de ecologische toestand van het watersysteem en de uitvoering van de Kaderrichtlijn Water (KRW). De opdracht is verdeeld in twee percelen: • Perceel 1: Kreeftenmonitoring • Perceel 2: Vismonitoring Perceel 1 Kreeftenmonitoring: 250.000 Perceel 2 Vismonitoring: 650.000
Internal identifier: A0415
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90711500 Environmental monitoring other than for construction
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Kreeftmonitoring
Description: De opdracht betreft het uitvoeren van visstandmonitoring en rivierkreeftenmonitoring binnen het beheergebied van Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard (HHSK), ten behoeve van inzicht in de ecologische toestand van het watersysteem en de uitvoering van de Kaderrichtlijn Water (KRW). De opdracht is verdeeld in twee percelen: • Perceel 1: Kreeftenmonitoring • Perceel 2: Vismonitoring Perceel 1 Kreeftenmonitoring: 250.000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De Raamovereenkomst voor perceel 1 wordt aangegaan voor een vaste looptijd van één (1) jaar, met driemaal een verlengingsoptie van telkens één (1) jaar. De Raamovereenkomst voor perceel 2 wordt aangegaan voor een vaste looptijd van vier (4) jaar, met eenmaal een verlengingsoptie van drie (3) jaar.
Lot: LOT-0002
Title: Vismonitoring
Description: De opdracht betreft het uitvoeren van visstandmonitoring en rivierkreeftenmonitoring binnen het beheergebied van Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard (HHSK), ten behoeve van inzicht in de ecologische toestand van het watersysteem en de uitvoering van de Kaderrichtlijn Water (KRW). De opdracht is verdeeld in twee percelen: • Perceel 1: Kreeftenmonitoring • Perceel 2: Vismonitoring Perceel 2: 650.000
Internal identifier: 2