2. Procedure
Procedure
Title: Sanitaire voorzieningen
Description: Het Waterschap Rijn en IJssel zoekt een betrouwbare en duurzame partner die: - Sanitaire voorzieningen levert en onderhoudt; - zorgt voor continuïteit en kwaliteit; - actief bijdraagt aan circulariteit en CO₂-reductie; - het waterschap ontzorgt in beheer en logistiek. Dit betreft een Europese aanbesteding voor levering en aanvullende dienstverlening van sanitaire voorzieningen voor Waterschap Rijn en IJssel. Zie aanbestedingsleidraad
Internal identifier: 178507
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33760000 Toilet paper, handkerchiefs, hand towels and serviettes
Additional classification (cpv): 42968200 Sanitary dispensing machines
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1