See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Szakmaspecfikus oktató eszközök beszerzése
Description: Szakmaspecifikus oktató eszközök beszerzése 9 részben az alábbiak szerint: 1. rész - Asztalosipari gépek: 1. Fromatizáló körfűrészgép natúr fa és agglomerált lapok vágásához 1 db 2. Formatizáló körfűrészgép agglomerált lapok vágásához 1 db 3. Szalagfűrészgép 1 db 4. Egyengető gyalugép 1 db 5. Vastagsági gyalugép 1 db 6. Kontaktizálógép egy kombi egységgel 1 db 7. Kompakt CNC megmunkáló központ 1 db 8. Faipari helyi elszívó 2 db 9. Faipari helyi elszívó 2 db 10. Csavarkompresszor telep 1 db 11. Kompakt automata élzáró gép előíre maró és végkerekítő egységgel 1 db 2. rész - CNC oktató labor: 1. CNC oktató megmunkáló központ 1 db 2. CNC oktató esztergagép 1 db 3. CNC programozás, oktatóterem kialakítása 10 db munkaállomással 1 db 3. rész - Hegesztő szimulátor rendszer: 1. Hegesztő szimulátor rendszer tantermi felszerelés 6 munkaállomással (örökös licenccel) 2 db 4. rész - Gépjármű mechatronikus villamossági labor: 1. Villamos áramkör szerelőtábla 2 db 2. CAN-busz hálózat gyakorlati mérőállomás 2 db 3. HV feszültségmentesítő szimulátor 2 db 4. HV töltőrendszer szimulátor 2 db 5. HV akkumulátor szerelőpad 2 db 6. HV akkumulátor szimulátor oktatási mérőállomás 2 db 7. Metszett hibrid mérőjármű 2 db 8. Hibrid és elektromos autódiagnosztikai oszcilloszkóp csomag 2 db 9. Általános autódiagnosztikai oszcilloszkóp csomag 2 db 10. Mozgatható diagnosztikai állomás 4 db 11. Akkumulátor labor biztonsági felszerelés csomag 2 db 12. Milliohm és villanymotor tesztelő 2 db 13. Járműtechnikai online adatbázis éves előfizetés 6 db 14. Digitális járműtechnikai tananyag éves előfizetés 6 db 15. Szigetelt szerszámkészlet 2 db 5. rész - Injektor vizsgálópad kiegészítőkkel Dízel common rail injektor vizsgálópad – adapterekkel 1 db 6. rész - Mini forgókotró Mini forgókotró (tartozékokkal) 1 db 7. rész - VR fejlesztési labor 1. VR fejlesztő környezet 11 db 8. rész - 3D szkenner beszerzése 1. 3D szkenner - 1 db 9. rész - Lézer gravírozó és vágó gép beszerzése 1. Lézer gravírozó és vágó gép 1 db A műszaki specifikációk meghatározásánál ahol a márkanév (vagy gyártmány, ország, stb.) feltüntetésre került, az a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének megfelelően az áru egyértelmű minőségi meghatározása érdekében történt. A megjelölt márkanevű termék helyett azzal egyenértékű termék is ajánlható.
Internal identifier: EKR000111032026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42600000 Machine tools
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Asztalosipari gépek beszerzése
Description: 1. rész - Asztalosipari gépek: 1. Fromatizáló körfűrészgép natúr fa és agglomerált lapok vágásához 1 db 2. Formatizáló körfűrészgép agglomerált lapok vágásához 1 db 3. Szalagfűrészgép 1 db 4. Egyengető gyalugép 1 db 5. Vastagsági gyalugép 1 db 6. Kontaktizálógép egy kombi egységgel 1 db 7. Kompakt CNC megmunkáló központ 1 db 8. Faipari helyi elszívó 2 db 9. Faipari helyi elszívó 2 db 10. Csavarkompresszor telep 1 db 11. Kompakt automata élzáró gép előíre maró és végkerekítő egységgel 1 db Az egyes tételek műszaki specifikációit karakterkorlát miatt a műszaki specifikáció tartalmazza. Minden tételnél a megajánlott terméknél a gyártó és a típus megadása kötelező az adatlap fejlécében erre vonatkozóan megjelölt helyen, figyelemmel arra, hogy a műszaki specifikációs adatlap műszaki ajánlatnak minősül. A gépek szállításához kapcsolódó árban foglalt kötelezően elvárt szolgáltatások: • Gépek bemozgatása a telepítési helyre • A gépek telepítése, melyhez a szükséges csatlakozásokat a Vevő építi ki. • A gépek teljes körű üzembe helyezése, próbaüzem lefolytatása • Jótállás: ajánlat szerint, min 12 hónap, a berendezés teljesítési helyre történő leszállítását, telepítését, üzembehelyezését, próbaüzem lefolytatását követően. • A megajánlott jótállás csak abban az esetben érvényesíthető, ha a jótállás ideje alatt megtörténik az üzemszerű karbantartás, mely az Eladó feladatát képezi a vállalt jótállási időszak alatt • Az Eladó kötelezettsége a jótállási időn belüli karbantartás és szervizelés • Eladó feladata a gépek helyszínre beszállítása, segédberendezések például daru, biztosítása. A műszaki specifikációk meghatározásánál ahol a márkanév (vagy gyártmány, ország, stb.) feltüntetésre került, az a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének megfelelően az áru egyértelmű minőségi meghatározása érdekében történt. A megjelölt márkanevű termék helyett azzal egyenértékű termék is ajánlható.
Internal identifier: EKR000111032026/1
Additional classification (cpv): 39714110 Extraction ventilators, 42621000 Lathes, 43812000 Sawing equipment
Lot: LOT-0002
Title: CNC oktató labor beszerzése
Description: 2. rész - CNC oktató labor: 1. CNC oktató megmunkáló központ 1 db 2. CNC oktató esztergagép 1 db 3. CNC programozás, oktatóterem kialakítása 10 db munkaállomással 1 db Az egyes tételek műszaki specifikációit karakterkorlát miatt a műszaki specifikáció tartalmazza. Minden tételnél a megajánlott terméknél a gyártó és a típus megadása kötelező az adatlap fejlécében erre vonatkozóan megjelölt helyen, figyelemmel arra, hogy a műszaki specifikációs adatlap műszaki ajánlatnak minősül. A gépek szállításához kapcsolódó árban foglalt kötelezően elvárt szolgáltatások: • Gépek bemozgatása a telepítési helyre • A gépek telepítése, melyhez a szükséges csatlakozásokat a Vevő építi ki. • A gépek teljes körű üzembe helyezése, próbaüzem lefolytatása • Jótállás: ajánlat szerint, min 36 hónap, a berendezés teljesítési helyre történő leszállítását, telepítését, üzembehelyezését, próbaüzem lefolytatását követően. • A megajánlott jótállás csak abban az esetben érvényesíthető, ha a jótállás ideje alatt megtörténik az üzemszerű karbantartás, mely az Eladó feladatát képezi a vállalt jótállási időszak alatt • Az Eladó kötelezettsége a jótállási időn belüli karbantartás és szervizelés • Eladó feladata a gépek helyszínre beszállítása, segédberendezések például daru, biztosítása. A műszaki specifikációk meghatározásánál ahol a márkanév (vagy gyártmány, ország, stb.) feltüntetésre került, az a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének megfelelően az áru egyértelmű minőségi meghatározása érdekében történt. A megjelölt márkanevű termék helyett azzal egyenértékű termék is ajánlható.
Internal identifier: EKR000111032026/2
Additional classification (cpv): 42621100 CNC lathe
Lot: LOT-0003
Title: Hegesztő szimulátor rendszer beszerzése
Description: 3. rész - Hegesztő szimulátor rendszer: 1. Hegesztő szimulátor rendszer tantermi felszerelés 6 munkaállomással (örökös licenccel) 2 db Az egyes tételek műszaki specifikációit karakterkorlát miatt a műszaki specifikáció tartalmazza. Minden tételnél a megajánlott terméknél a gyártó és a típus megadása kötelező az adatlap fejlécében erre vonatkozóan megjelölt helyen, figyelemmel arra, hogy a műszaki specifikációs adatlap műszaki ajánlatnak minősül. A gépek szállításához kapcsolódó árban foglalt kötelezően elvárt szolgáltatások: • Gépek bemozgatása a telepítési helyre • A gépek telepítése, melyhez a szükséges csatlakozásokat a Vevő építi ki. • A gépek teljes körű üzembe helyezése, próbaüzem lefolytatása • Jótállás: ajánlat szerint, min 12 hónap, a berendezés teljesítési helyre történő leszállítását, telepítését, üzembehelyezését, próbaüzem lefolytatását követően. • A megajánlott jótállás csak abban az esetben érvényesíthető, ha a jótállás ideje alatt megtörténik az üzemszerű karbantartás, mely az Eladó feladatát képezi a vállalt jótállási időszak alatt • Az Eladó kötelezettsége a jótállási időn belüli karbantartás és szervizelés • Eladó feladata a gépek helyszínre beszállítása, segédberendezések például daru, biztosítása. A műszaki specifikációk meghatározásánál ahol a márkanév (vagy gyártmány, ország, stb.) feltüntetésre került, az a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének megfelelően az áru egyértelmű minőségi meghatározása érdekében történt. A megjelölt márkanevű termék helyett azzal egyenértékű termék is ajánlható. Telepítési hely: NVSZC Borbély Lajos Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium 3104 Salgótarján, Csokonai út 29. 1 db NVSZC Szondi György Technikum és Szakképző Iskola, Balassagyarmat Régimalom út 2. 1 db
Internal identifier: EKR000111032026/3
Additional classification (cpv): 42662000 Welding equipment
Lot: LOT-0004
Title: Gépjármű mechatronikus villamossági labor beszerz
Description: 4. rész - Gépjármű mechatronikus villamossági labor: 1. Villamos áramkör szerelőtábla 2 db 2. CAN-busz hálózat gyakorlati mérőállomás 2 db 3. HV feszültségmentesítő szimulátor 2 db 4. HV töltőrendszer szimulátor 2 db 5. HV akkumulátor szerelőpad 2 db 6. HV akkumulátor szimulátor oktatási mérőállomás 2 db 7. Metszett hibrid mérőjármű 2 db 8. Hibrid és elektromos autódiagnosztikai oszcilloszkóp csomag 2 db 9. Általános autódiagnosztikai oszcilloszkóp csomag 2 db 10. Mozgatható diagnosztikai állomás 4 db 11. Akkumulátor labor biztonsági felszerelés csomag 2 db 12. Milliohm és villanymotor tesztelő 2 db 13. Járműtechnikai online adatbázis éves előfizetés 6 db 14. Digitális járműtechnikai tananyag éves előfizetés 6 db 15. Szigetelt szerszámkészlet 2 db Az egyes tételek műszaki specifikációit karakterkorlát miatt a műszaki specifikáció tartalmazza. Minden tételnél a megajánlott terméknél a gyártó és a típus megadása kötelező az adatlap fejlécében erre vonatkozóan megjelölt helyen, figyelemmel arra, hogy a műszaki specifikációs adatlap műszaki ajánlatnak minősül. A gépek szállításához kapcsolódó árban foglalt kötelezően elvárt szolgáltatások: • Gépek bemozgatása a telepítési helyre • A gépek telepítése, melyhez a szükséges csatlakozásokat a Vevő építi ki. • A gépek teljes körű üzembe helyezése, próbaüzem lefolytatása • Jótállás: ajánlat szerint, min 12 hónap, a berendezés teljesítési helyre történő leszállítását, telepítését, üzembehelyezését, próbaüzem lefolytatását követően. • A megajánlott jótállás csak abban az esetben érvényesíthető, ha a jótállás ideje alatt megtörténik az üzemszerű karbantartás, mely az Eladó feladatát képezi a vállalt jótállási időszak alatt • Az Eladó kötelezettsége a jótállási időn belüli karbantartás és szervizelés • Eladó feladata a gépek helyszínre beszállítása, segédberendezések például daru, biztosítása. A műszaki specifikációk meghatározásánál ahol a márkanév (vagy gyártmány, ország, stb.) feltüntetésre került, az a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének megfelelően az áru egyértelmű minőségi meghatározása érdekében történt. A megjelölt márkanevű termék helyett azzal egyenértékű termék is ajánlható. Telepítési hely: NVSZC Szondi György Technikum és Szakképző iskola. Balassagyarmat Régimalom út 2. NVSZC Borbély Lajos Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, 3104 Salgótarján, Csokonai út 29. Az egyes tételek telepítésének pontos helyét a műszaki dokumentáció tartalmazza.
Internal identifier: EKR000111032026/4
Main classification (cpv): 31000000 Electrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lighting
Additional classification (cpv): 31210000 Electrical apparatus for switching or protecting electrical circuits, 31215000 Voltage limiters, 31430000 Electric accumulators
Lot: LOT-0005
Title: Injektor viszgálópad beszerzése kiegészítőkkel
Description: 5. rész - Injektor vizsgálópad kiegészítőkkel Dízel common rail injektor vizsgálópad – adapterekkel 1 db Az egyes tételek műszaki specifikációit karakterkorlát miatt a műszaki specifikáció tartalmazza. Minden tételnél a megajánlott terméknél a gyártó és a típus megadása kötelező az adatlap fejlécében erre vonatkozóan megjelölt helyen, figyelemmel arra, hogy a műszaki specifikációs adatlap műszaki ajánlatnak minősül. A gépek szállításához kapcsolódó árban foglalt kötelezően elvárt szolgáltatások: • Gépek bemozgatása a telepítési helyre • A gépek telepítése, melyhez a szükséges csatlakozásokat a Vevő építi ki. • A gépek teljes körű üzembe helyezése, próbaüzem lefolytatása • Jótállás: ajánlat szerint, min 12 hónap, a berendezés teljesítési helyre történő leszállítását, telepítését, üzembehelyezését, próbaüzem lefolytatását követően. • A megajánlott jótállás csak abban az esetben érvényesíthető, ha a jótállás ideje alatt megtörténik az üzemszerű karbantartás, mely az Eladó feladatát képezi a vállalt jótállási időszak alatt • Az Eladó kötelezettsége a jótállási időn belüli karbantartás és szervizelés • Eladó feladata a gépek helyszínre beszállítása, segédberendezések például daru, biztosítása. A műszaki specifikációk meghatározásánál ahol a márkanév (vagy gyártmány, ország, stb.) feltüntetésre került, az a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének megfelelően az áru egyértelmű minőségi meghatározása érdekében történt. A megjelölt márkanevű termék helyett azzal egyenértékű termék is ajánlható.
Internal identifier: EKR000111032026/5
Lot: LOT-0006
Title: Mini forgókotró beszerzése
Description: 6. rész - Mini forgókotró Mini forgókotró (tartozékokkal) 1 db Az egyes tételek műszaki specifikációit karakterkorlát miatt a műszaki specifikáció tartalmazza. Minden tételnél a megajánlott terméknél a gyártó és a típus megadása kötelező az adatlap fejlécében erre vonatkozóan megjelölt helyen, figyelemmel arra, hogy a műszaki specifikációs adatlap műszaki ajánlatnak minősül. A gépek szállításához kapcsolódó árban foglalt kötelezően elvárt szolgáltatások: • Gépek szállítása a telepítési helyre • A gépek teljes körű üzembe helyezése • Jótállás: ajánlat szerint, min 12 hónap, a berendezés teljesítési helyre történő leszállítását, telepítését, üzembehelyezését követően. • A megajánlott jótállás csak abban az esetben érvényesíthető, ha a jótállás ideje alatt megtörténik az üzemszerű karbantartás, mely az Eladó feladatát képezi a vállalt jótállási időszak alatt • Az Eladó kötelezettsége a jótállási időn belüli karbantartás és szervizelés • Eladó feladata a gépek helyszínre leszállítása A műszaki specifikációk meghatározásánál ahol a márkanév (vagy gyártmány, ország, stb.) feltüntetésre került, az a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének megfelelően az áru egyértelmű minőségi meghatározása érdekében történt. A megjelölt márkanevű termék helyett azzal egyenértékű termék is ajánlható.
Internal identifier: EKR000111032026/6
Main classification (cpv): 43251000 Front-end shovel loaders with backhoe
Lot: LOT-0007
Title: VR fejlesztési labor beszerzése
Description: 7. rész - VR fejlesztési labor 1. VR fejlesztő környezet 11 db Az egyes tételek műszaki specifikációit karakterkorlát miatt a műszaki specifikáció tartalmazza. Minden tételnél a megajánlott terméknél a gyártó és a típus megadása kötelező az adatlap fejlécében erre vonatkozóan megjelölt helyen, figyelemmel arra, hogy a műszaki specifikációs adatlap műszaki ajánlatnak minősül. A gépek szállításához kapcsolódó árban foglalt kötelezően elvárt szolgáltatások: • Gépek bemozgatása a telepítési helyre • A gépek telepítése, melyhez a szükséges csatlakozásokat a Vevő építi ki. • A gépek teljes körű üzembe helyezése, próbaüzem lefolytatátása • • Jótállás: munkaállomások min. 36 hónap (ajánlat szerint), VR szemüveg és adatátviteli kábel 12 hónap, a berendezés teljesítési helyre történő leszállítását, telepítését, üzembehelyezését, próbaüzem lefolytatását követően. • A megajánlott jótállás csak abban az esetben érvényesíthető, ha a jótállás ideje alatt megtörténik az üzemszerű karbantartás, mely az Eladó feladatát képezi a vállalt jótállási időszak alatt • Az Eladó kötelezettsége a jótállási időn belüli karbantartás és szervizelés • Eladó feladata a gépek helyszínre beszállítása, segédberendezések például daru, biztosítása. A műszaki specifikációk meghatározásánál ahol a márkanév (vagy gyártmány, ország, stb.) feltüntetésre került, az a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének megfelelően az áru egyértelmű minőségi meghatározása érdekében történt. A megjelölt márkanevű termék helyett azzal egyenértékű termék is ajánlható.
Internal identifier: EKR000111032026/7
Lot: LOT-0008
Title: 3D szkenner beszerzése
Description: 3D szkenner beszerzése - 1 db Az egyes tételek műszaki specifikációit karakterkorlát miatt a műszaki specifikáció tartalmazza. Minden tételnél a megajánlott terméknél a gyártó és a típus megadása kötelező az adatlap fejlécében erre vonatkozóan megjelölt helyen, figyelemmel arra, hogy a műszaki specifikációs adatlap műszaki ajánlatnak minősül. A gépek szállításához kapcsolódó árban foglalt kötelezően elvárt szolgáltatások: • Gépek bemozgatása a telepítési helyre. • A gépek telepítése, melyhez a szükséges csatlakozásokat a Vevő építi ki. • A gépek teljes körű üzembe helyezése, próbaüzem lefolytatása. • Jótállás: ajánlat szerint, min 12 hónap, a berendezés teljesítési helyre történő leszállítását, telepítését, üzembehelyezését, próbaüzem lefolytatását követően. • A megajánlott jótállás csak abban az esetben érvényesíthető, ha a jótállás ideje alatt megtörténik az üzemszerű karbantartás, mely az Eladó feladatát képezi a vállalt jótállási időszak alatt • Az Eladó kötelezettsége a jótállási időn belüli karbantartás és szervizelés • Eladó feladata a gépek helyszínre beszállítása, segédberendezések például daru, biztosítása. A műszaki specifikációk meghatározásánál ahol a márkanév (vagy gyártmány, ország, stb.) feltüntetésre került, az a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének megfelelően az áru egyértelmű minőségi meghatározása érdekében történt. A megjelölt márkanevű termék helyett azzal egyenértékű termék is ajánlható.
Internal identifier: EKR000111032026/8
Main classification (cpv): 38520000 Scanners
Lot: LOT-0009
Title: Lézer gravírozó és vágó gép beszerzése
Description: Lézergravírozó és vágó gép beszerzése - 1 db Az egyes tételek műszaki specifikációit karakterkorlát miatt a műszaki specifikáció tartalmazza. Minden tételnél a megajánlott terméknél a gyártó és a típus megadása kötelező az adatlap fejlécében erre vonatkozóan megjelölt helyen, figyelemmel arra, hogy a műszaki specifikációs adatlap műszaki ajánlatnak minősül. A gépek szállításához kapcsolódó árban foglalt kötelezően elvárt szolgáltatások: • Gépek bemozgatása a telepítési helyre. • A gépek telepítése, melyhez a szükséges csatlakozásokat a Vevő építi ki. • A gépek teljes körű üzembe helyezése, próbaüzem lefolytatása. • Jótállás: ajánlat szerint, min 12 hónap, a berendezés teljesítési helyre történő leszállítását, telepítését, üzembehelyezését, próbaüzem lefolytatását követően. • A megajánlott jótállás csak abban az esetben érvényesíthető, ha a jótállás ideje alatt megtörténik az üzemszerű karbantartás, mely az Eladó feladatát képezi a vállalt jótállási időszak alatt • Az Eladó kötelezettsége a jótállási időn belüli karbantartás és szervizelés • Eladó feladata a gépek helyszínre beszállítása, segédberendezések például daru, biztosítása. A műszaki specifikációk meghatározásánál ahol a márkanév (vagy gyártmány, ország, stb.) feltüntetésre került, az a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének megfelelően az áru egyértelmű minőségi meghatározása érdekében történt. A megjelölt márkanevű termék helyett azzal egyenértékű termék is ajánlható.
Internal identifier: EKR000111032026/9
Main classification (cpv): 42962500 Engraving machines